babyLivia Squeezy korduvkasutatav toidutuub 200ml (6tk pakis)

19.95

Armsa disainiga Baby Livia taaskasutatavad püree- ja smuutituubid, millel on alumises otsas tugev kahekordne sulgurkinniti. Toidutuub asendab hästi purke ja topse, sest laps saab sealt hõlpsasti ise süüa. Hea variant, kui oled lapsukesega liikvel ja tahaks söögikorra vähese vaevaga ja segaduseta lahendada!

Keskkonnasõbralik alternatiiv poetuubidele – valmista ise kosutav püree, puder või smuuti ning taaskasuta uuesti ja uuesti! Kuna komplektis sisaldub 6 tuubi, võid korraga suurema portsu toitu teha ning neid ka näiteks sügavkülmutada. Tuubi on lihtne täita ning puhastada, see on pestav ka nõudepesumasinas. Läbipaistev külg teeb hõlpsaks erinevate täidete eristamise.

 

Kirjeldus

★ Võib pesta käsitsi või nõudepesumasinas

★  Ühte tuubi saab taaskasutada ca 50 korda

★  Valmistatud PE ja PET plastikust. Toode on flataadi-, plii-, BPA- ja PVC-vaba

★  Tuubi mahutavus: 200 ml

Lisainfo

Disain

,

Brand

babyLivia

babyLivia on Norra pereettevõte, kes kutsub sind seiklema vahvate loomalastega – Isak the Polar Bear, Rudy the Fox, Elvis the Moose, Sonja the Sheep, Hans the Rooster ja Mio the Mouse. Nende valikust leiad vahvad hõlpsasti puhastatavad kõrge kraeosaga põlled, populaarsed korduvkasutatavad toidutuubid, termospudelid ning palju muud tarvilikku!

Sulle võib meeldida ka…

 • 24.95

   

  Lustakas ja kvaliteetne Norra brändi Baby Livia roostevabast terasest laste termospudel, mis on käepäraseks kaaslaseks nii kuumal suvepäeval kui krõbedas külmas. Pudelil löövad tantsu Rudy the Fox, Isak the Polar Bear, Elvis the Moose, Sonja the Sheep ja Hans the Rooster!

  Joogipudel hoiab külmad joogid külmana 24 tundi, kuumad joogid kuumana 12 tundi.

  Mahutavus: 400 ml

  Puhasta
 • 24.95

   

  Minimalistliku disainiga Liewood taaskasutatavad smuuti- ja püreetuubid. Toidutuub asendab hästi purke ja topse, sest laps saab sealt hõlpsasti ise süüa. Hea variant, kui oled lapsukesega liikvel ja tahaks söögikorra vähese vaevaga ja segaduseta lahendada!

  Keskkonnasõbralik alternatiiv poetuubidele – valmista ise kosutav püree, puder või smuuti ning taaskasuta uuesti ja uuesti! Tuubi on lihtne täita ning puhastada, see on pestav ka nõudepesumasinas ning selles võib toitu ka külmutada.

  Komplektis on 2 toidutuubi. Üks tuub mahutab ca 170ml.

  Mõõdud: 15,5 x 9 x 5,4 cm

  Puhasta
 • 24.95

  See auhinnatud ja populaarne BiBADO Coverall põll hoiab lapse puhtana, olgu parajasti käsil mõnus söömaaeg või suur maalritöö. Ideaalne isepäistele väikestele inimestele, kes armastavad ise süüa ning toidu- ja kunstimaailma avastada!

  Põll sobitub pea kõikidele söögitoolidele, on lihtsasti kaasaskantav ning praktilisest pehmest veekindlast easy-wipe materjalist, millelt tulevad plekid hõlpsasti välja. Pikkade käistega põll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 6 kuud kuni 3+ aastat.

  Koristuspeavalu vähenemine garanteeritud 😉

  Pildilolevad põlle külge kinnitatavad Handi söögitarvikud leiad siit!

  Puhasta

babyLivia Squeezy korduvkasutatav toidutuub 200ml (6tk pakis)

Lisa korvi