BiBADO 2in1 söögitarvik Dippit™ 6+ kuud (2 tk komplektis)

12.95

 

Innovaatilise disainiga uus 2in1 söögitarvik (harjutuslusikas & nn kastmisots (ingl. k. dipper)) UK menukalt baby-led-weaning brändilt BiBADO!

Dippit™ on kahe erineva otsaga söögitarvik, mis on suurepäraseks abimeheks just lisatoiduga alustavale lapsele, sest julgustab last katsetama ning proovima erinevaid maitseid, kastes koonusekujulist otsa toidu sisse. Samuti on see käepäraseks närimisleluks, masseerides valulikke igemeid. Juba osavamatele käekestele on ergonoomiliselt disainitud tavaline lusikaots. Lusikat saab hoida kahe käega, mis pakub ka kõige pisematele, kelle koordinatsioon on alles lapsekingades, eduelamuse!

Iseseisvalt toiduga tutvumine on suurepärane võimalus toetada sensoorset arengut, käe-silma koordinatsiooni, suulihaste arengut ning õiget haaret. Innovation Award from Baby Products Association finalist.

 

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Bränd

BiBADO

BiBADO on Suurbritannia ettevõte, kelle missiooniks on luua funktsionaalseid ning praktilisi tooteid, et muuta lapse söögi- ja loovtegevuste aeg lihtsamaks. Nende valikust leiad lapsevanemate poolt palavalt armastatud ning auhinnatud pikkade ja lühikeste käistega Coverall põlled ning käepärased Handi söögitarvikute komplektid.

BiBADO 2in1 söögitarvik Dippit™ 6+ kuud (2 tk komplektis)

Lisa korvi