Brush-Baby SoftBrush ülipehmete harjastega hambahari (0-3 aastat, 2 tk)

12.95

Laost otsas

Brush-Baby SoftBrush hambaharja puhul kasutatakse uhiuut Nano-Silver tehnoloogiat, mis eemaldab 99,9% bakteritest 6 tunni jooksul pärast kasutamist, jättes harja peaaegu steriilseks iga kord, kui laps seda kasutab.

Libisemiskindel käepide on ideaalse suurusega väikelapse kätele – suurepärane hambaharja kasutamise tutvustamiseks.
6000 siidiselt pehmet harjast on 10 korda peenemad kui ühelgi teisel ​​hambaharjal, mis on väga õrnad igemetele ning kasvavatele hammastele.

SoftBrushi harjased on kaetud täiustatud nano-hõbeosakestega, pakkudes antibakteriaalset toimet, mis pärsib harjastel bakterite kasvu ning kaitseb õrnasid igemeid ja uusi piimahambaid nakkuste eest.

Hambaharja on soovituslik vahetada iga 3 kuu järel.

Kategooriad: ,

Brand

Brush-Baby

Brush-Baby on Suurbritannia bränd, kes on enim armastatud oma nutikate ning kõrgelt auhinnatud laste Babysonic hambaharjade poolest. Samuti leiab nende valikust kõik vajaliku väikelaste hammaste eest hoolitsemiseks.

Sulle võib meeldida ka…

 • 3.95

  Auhinnatud Brush Baby FlossBrush näritava otsaga hambahari on ideaalne hambahari lapse esimeste hammaste hooldamiseks ning sobilik vanuses 0-3 aastat.

  2in1 toode, mis täidab nii hambaharja kui närimislelu funktsiooni. Käepideme silikoonist nupukesed aitavad leevendada hammaste tulekuga kaasnevat ebamugavust. Pehme väike hambaharja pea sobib ka kõige pisematele suudele ning on õrn igemete vastu. Hambaharja värviline osa näitab sobilikku harjale pandava hambapasta kogust.

  Kahe erineva pikkusega pehmed harjased: lühikesed harjased puhastavad hambapinda ning pikemad harjased aitavad puhastada hammaste vahelt.

  Väikelapse hambaharja on soovitav vahetada iga 3 kuu tagant.

  Hambahari on saanud 2020. aasta Mother&Baby auhindadel esikoha – tõeliselt kuldaväärt toode!

  Puhasta

Brush-Baby SoftBrush ülipehmete harjastega hambahari (0-3 aastat, 2 tk)

Lisa korvi