Attitude Little Ones lõhnatu mänguasjade ja lastetoa puhastusvahend 800ml

10.95

Ainult 1 laos

 

Mänguasjade puhtana hoidmine on väljakutse kõigile vanematele. Eriti riskantne on kahjulike tootejääkide manustamine imikutele ja väikelastele.

Attitude poolt spetsiaalselt formuleeritud beebi mänguasjade puhastaja, mis on vaba vähktõvega seotud kemikaalidest, aitab vanematel puhastada mänguasju ohutult ja looduslikult.

EcoLogoga sertifitseeritud. Lõhnavaba, hüpoallergeenne.

Kasutamine: Pihusta ja pühi. Ideaalne lastega kontaktis olevate pindade ohutuks, efektiivseks ja looduslikuks puhastamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

• Dermatoloogiliselt testitud hüpoallergeenne koostis. • Ei ärrita nahka. • Triklosaanivaba. • Meie toodetes sisalduvad pindaktiivsed aineid on saadud taimsest glükoosist ja rasvalkoholidest, ei sisalda kantserogeensete kemikaalidega saastunud etoksüleeritud kõrvalsaadusi (1,4-dioksaan ja etüleenoksiid) nagu SLES/SLS. • Ei sisalda VOC-ühendeid (VOC – lenduvad orgaanilised ühendid).

Koostis: vesi, Caprylyl glucoside, Myristyl glucoside, Sodium Citrate, Sodium Bicarbonate. Vesi (>30%), kaprülüülglükosiid (<5%), müristüülglükosiid (<5%), naatriumtsitraat (<5%), naatriumbikarbonaat (<5%). Vegan, settekaevule ohutu. CO2 neutraalne.

 

Brand

Attitude

Attitude Little Ones lõhnatu mänguasjade ja lastetoa puhastusvahend 800ml

Lisa korvi