Rockit Rocker vankrikiigutaja

49.95

Laost otsas

Soovin teavitust, kui toode on taas saadaval

 

 

Kas Sinu beebi ärkab üles, kui vanker seisma jääb? Lähed koos perega välja sööma aga peate einestama kordamööda, sest pidevalt on vaja vankrit kiigutada? Sa ei saa lapse kiigule pargis hoogu teha, sest pead vankriga jalutama?

Siin on sulle mugav lahendus – lapsevanemate poolt palavalt armastatud Rockit Rocker vankrikiigutaja! Kiigutaja sobib enamustele vankritele ja kärudele. Lihtsalt vajuta nuppu ja seade kiigutab õrnalt vankrit ja beebi saab magada. Teaduslikud testid on tõestanud, et Rockiti kiigutamine on sarnane vibratsiooniga, mida teeb vanemate käsi vankrile. Rockiti poolt tekitav vibratsioon on väiksem, kui lükates käru mööda kruusakattega tänavat.

Rockit Rocker pälvis 2021. aastal ajakirja EMA top 12 beebitoodete tiitli ja ajakirja EMA rahvalemmiku tiitli.

Kirjeldus

Rockit Rocker vankrikiigutaja on hea abivahend vanematele, kellel on vaja teha pisitoimetusi samal ajal, kui beebi magab.

Rockit lülitab ennast peale 30 minutilist tööaega ise välja. Toodet saab kasutada ka vihmaga, aga sellisel juhul katke Rockit kilega, et seade märjaks ei saaks. Rockit töötab patareitoitel ja maksimumtööaeg on kuni 60 h.

Rockitit on testitud kõrgemate EU ohutusstandardite järgi!

Toode on lühikese ajaga pälvinud suurt tähelepanu üle maailma ja võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu.

Kuidas Rockit vankrile või kärule paigaldatakse? Rockitiga on kaasas 1 kinnitus, mida saab kinnitada kärudele ja vankritele ning millele omakorda kinnitatakse Rockit vankrikiigutaja. Rockitit on väga lihtne kinnitustele peale panna ja sealt eemaldada.

Kas Rockit sobib kõikidele kärudele ja vankritele? Rockitit on testitud enam kui 40 kärul ja vankril. Hetkel ei ole teada mudeleid, millele Rockit ei sobiks.

Mis vanusest alates võib Rockitit kasutada? Rockit sobib kasutamiseks sünnist kuni kolmanda eluaastani.

Kas Rockiti vibratsioon on ohutu? Rockiti liikumine imiteerib liikumist, kui vanema oma käeva vankrit liigutavad. Teaduslikud testid kinnitavad, et Rockiti liikumine on võrdeline vanemate kätega tehtud liigutustega vankris. Rockiti vibratsioon on kordades sujuvam, kui liikuda vankriga kruusakattega tänavatel.

Kas Rockit sobib kasutamiseks ka turvahällidel ja lapsevoodites? Ei sobi. Rockit on mõeldud kasutamiseks ainult vankrites ja kärudes.

Miks Rockit töötab korraga ainult 30 minutit? Rockit ei ole disainitud selliselt, et see hoiaks lapse vankri liikuvana pika perioodi vältel. See on mõeldud kasutamiseks pigem abikäena, et see aitaks last rahustada ja laps magaks edasi ka siis, kui vanker jääb lühiajaliselt seisma.

Kas Rockitit saab kasutada ka vihmaga? Rockit on pritsmekindel (testitud IPX1 standardi järgi). Vältige siiski kokkupuudet tugeva vihmaga. Kui kasutate Rockiti vihmaga, siis katke see kilega, et see märjaks ei saaks.

Miks Rockit on esmakordsel töölepanemisel maksimumkiiruse peal? Seade on maksimumkiiruse peal, et selle vibratsioon oleks katsetamisel koheselt tunda. Peale seadme töölepanemist soovitame seade reguleerida vastavalt endale sobivale liigutamiskiirusele.

Kuidas Rockitit puhastada? Puhastage Rockiti välispinda niiske lapiga. Ära peske seadet vees!

Bränd

Rockit

Rockit Rocker vankrikiigutaja

Lisa korvi