Brush-Baby BabySonic elektriline hambahari väikelastele (0-3 aastat)

22.95

Menukas ning mitmete auhindadega pärjatud Brush Baby BabySonic elektriline hambahari on asendamatu abivahend vanematele, et lihtsustada oma beebi ja väikelapse hammaste hooldust. Väike pehme otsik on õrn beebi hammaste ning igemete vastu ning hambaharja ergonoomiline silikoonkattega kuju sobitub ideaalselt pisikestesse kätesse. Unikaalne valgustusega otsik on asendamatuks abiliseks navigeerides pisikeses “mitte-alati-piisavalt-lahti”-suus 🙂

Muuda hambapesu mänguliseks!

Kirjeldus

 • Tootega on kaasas väike hambaharjapea pehmete harjastega (0-18 kuud) ja varuotsik, mis on sobilik kasutamiseks vanuses 18-36 kuud
 • Harjaotsik ei pöörle vaid vibreerib õrnalt
 • Harjal on 2-minutiline valgustusega taimer ning iga 30 sekundi järel on väike pulseering, et hõlbustada hammaste puhastamist sektsiooniti
 • Hambahari on osaliselt kaetud silikoonikihiga, et see kenasti pisikestes kätes püsiks
 • Ergonoomiline sisse/välja lülitusnupp
 • Hambaharja otsas on iminapp, et see hõlpsamini paigal püsiks!
 • Komplektis sisaldub AAA Alkaline patarei

Brand

Brush-Baby

Brush-Baby on Suurbritannia bränd, kes on enim armastatud oma nutikate ning kõrgelt auhinnatud laste Babysonic hambaharjade poolest. Samuti leiab nende valikust kõik vajaliku väikelaste hammaste eest hoolitsemiseks.

Sulle võib meeldida ka…

 • 3.95

  Auhinnatud Brush Baby FlossBrush näritava otsaga hambahari on ideaalne hambahari lapse esimeste hammaste hooldamiseks ning sobilik vanuses 0-3 aastat.

  2in1 toode, mis täidab nii hambaharja kui närimislelu funktsiooni. Käepideme silikoonist nupukesed aitavad leevendada hammaste tulekuga kaasnevat ebamugavust. Pehme väike hambaharja pea sobib ka kõige pisematele suudele ning on õrn igemete vastu. Hambaharja värviline osa näitab sobilikku harjale pandava hambapasta kogust.

  Kahe erineva pikkusega pehmed harjased: lühikesed harjased puhastavad hambapinda ning pikemad harjased aitavad puhastada hammaste vahelt.

  Väikelapse hambaharja on soovitav vahetada iga 3 kuu tagant.

  Hambahari on saanud 2020. aasta Mother&Baby auhindadel esikoha – tõeliselt kuldaväärt toode!

  Puhasta
 • 4.95

  Brush-Baby maasikamaitseline fluoriidivaba hambapasta on sobilik vanusele 0-2 eluaastat ning on ohutu allaneelamisel. Brush Baby hambapasta spetsiaalsesse koostisesse on lisatud suhkrute hulka neutraliseerivat ksülitooli.

  Ksülitool on hambasõbralik suhkur. Bakteritel ei ole võimalik kasutada ksülitooli hammaste lõhkumiseks ning seetõttu ei ole võimalik toota happeid, mis hakkavad neid pisikesi hambaid lagundama. Seetõttu hävivad halvad bakterid, jättes ruumi hambasõbralike bakterite jaoks.

 • 17.95

  Brush-Baby BabySonic elektrilisele hambaharjale mõeldud vahetusotsik, mis on sobilik vanusele 18-36 kuud.

  Pakendis on 4 varuotsikut.

Brush-Baby BabySonic elektriline hambahari väikelastele (0-3 aastat)

Lisa korvi