Brush-Baby KidzSonic elektriline hambahari lastele (3+ aastat)

26.95

 

Menukas Brush Baby KidzSonic elektriline hambahari on asendamatu abivahend vanematele, et lihtsustada oma lapse hammaste hooldust. Pehme otsik on õrn lapse hammaste ning igemete vastu ning hambaharja ergonoomiline kuju sobitub ideaalselt pisikestesse kätesse. Unikaalne valgustusega otsik on asendamatuks abiliseks navigeerides pisikeses “mitte-alati-piisavalt-lahti”-suus 🙂 Sobilik vanusele 3+ aastat.

Muuda hambapesu mänguliseks!

Kirjeldus

 • Tootega on kaasas hambaharjapea pehmete DeepClean harjastega (3+ aastat) ja varuotsik
 • Harjaotsik ei pöörle vaid vibreerib õrnalt
 • Harjal on 2-minutiline valgustusega taimer ning iga 30 sekundi järel on väike pulseering, et hõlbustada hammaste puhastamist sektsiooniti
 • Ergonoomiline sisse/välja lülitusnupp
 • Komplektis sisaldub AAA Alkaline patarei
 • 15 000 – 25 000 vibratsiooni minutis
 • Kasutada täiskasvanu järelvalve all!

Brand

Brush-Baby

Brush-Baby on Suurbritannia bränd, kes on enim armastatud oma nutikate ning kõrgelt auhinnatud laste Babysonic hambaharjade poolest. Samuti leiab nende valikust kõik vajaliku väikelaste hammaste eest hoolitsemiseks.

Sulle võib meeldida ka…

 • 4.95

  Brush-Baby õrn tutti frutti maitseline fluoriidiga hambapasta lastele vanuses 3-6 eluaastat.

  Hambapasta on spetsiaalselt välja töötatud, et kaitsta arenevaid hambaid katu eest. Sisaldab 1350 ppm fluoriidi, mis aitab tugevdada hambaemaili. Ksülitool aitab vähendada suhkruhappeid ja taastada suu pH tasakaal tervislikule tasemele.

  Ksülitool on hambasõbralik suhkur. Bakteritel ei ole võimalik kasutada ksülitooli hammaste lõhkumiseks ning seetõttu ei ole võimalik toota happeid, mis hakkavad neid pisikesi hambaid lagundama. Seetõttu hävivad halvad bakterid, jättes ruumi hambasõbralike bakterite jaoks.

  Ksülitool ning fluoriid koos teevad selle hambapasta lapse hammastele eriti tõhusaks!

 • 3.95

  Auhinnatud Brush Baby FlossBrush näritava otsaga hambahari on ideaalne hambahari lapse esimeste hammaste hooldamiseks ning sobilik vanuses 0-3 aastat.

  2in1 toode, mis täidab nii hambaharja kui närimislelu funktsiooni. Käepideme silikoonist nupukesed aitavad leevendada hammaste tulekuga kaasnevat ebamugavust. Pehme väike hambaharja pea sobib ka kõige pisematele suudele ning on õrn igemete vastu. Hambaharja värviline osa näitab sobilikku harjale pandava hambapasta kogust.

  Kahe erineva pikkusega pehmed harjased: lühikesed harjased puhastavad hambapinda ning pikemad harjased aitavad puhastada hammaste vahelt.

  Väikelapse hambaharja on soovitav vahetada iga 3 kuu tagant.

  Hambahari on saanud 2020. aasta Mother&Baby auhindadel esikoha – tõeliselt kuldaväärt toode!

  Puhasta
 • 17.95

  Brush-Baby KidzSonic elektrilisele hambaharjale mõeldud vahetusotsik, mis on sobilik vanusele 3 kuni 10 aastat.

  Pakendis on 4 varuotsikut.

Brush-Baby KidzSonic elektriline hambahari lastele (3+ aastat)

Lisa korvi