Crayon Rocks sojavahast kriidid

9.9515.95

 

Crayon Rocks kivikujulised mittetoksilised sojavahast kriidid on suurepärane värvimisvahend väikelastele!

8 tk komplektist leiad: punane, roheline, sinine, kollane, must, pruun, oranž ja lilla

16 tk komplektist leiad: punane, roosa, virsik, roheline, laimiroheline, tumesinine, helesinine, kollane, päikesekollane, must, pruun, oranž, hall, kreem, lilla, helelilla

Sojavahakriidid on erksad ja värvilised, neid on lihtne ja mugav kasutada. Kivikriitide kuju ja suuruse on hoolikalt paika pannud erialaspetsialistid, et need sobiks just lapse käe haardega ja edendaks korrektset pliiatsihoidu. Kivide suurus 2.54 x 1.9 cm on laste jaoks parim ja väikese käe jaoks loomulik ning ergonoomiline. Kuigi kriidid võivad tunduda väiksemad võrreldes tavapäraste kriitidega, siis tegelikult on neis värvimaterjali mahtu hoopis rohkem, sealjuures ei määri kriidid käsi ega riideid. Nende kriitidega joonistades ei teki paberile üleliigset vahapuru, mida iga natukese aja tagant paberilt ära pühkida tuleks ja kriidi pind on meeldiv, mitte liigselt nakkuv ega ka libe.

Kirjeldus

Toote avapilt www.instagram.com/lovelittledove

Need looduslikud sojavahakriidid on toodetud USA-s, toodetud sojaoavahast ja värvitud looduslike mineraalpigmentidega. Mittetoksilised, läbinud testid, mis vastavad nii USA (ASTM F963 Toy Safety Standards) kui Euroopa (EN71 European Toy Safety Standards) nõuetele. Auhinnatud Parents Choice Award auhinnaga.

Looduslike koostisosade tõttu võib kriitidele tekkida aja jooksul heledam vahakiht, mis ei muuda kuidagi kriitide kasutusomadusi ja mida on soovi korral võimalik kergesti eemaldada.

HOIATUS: Lämbumisoht! Sobilik alates 3. eluaastast, kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all.

Lisainfo

Tüüp

16 tk, 8 tk

Brand

Crayon Rocks

Sulle võib meeldida ka…

 • 12.9528.95

   

  Kirgastes toonides Kitpas naturaalsest riisivahast kriitide komplekt.

  Kriidid on väga universaalsed, olles sobilikud kasutamiseks nii paberil, tahvlil kui ka klaaspindadel. Pärast suurt maalritööd on neid lihtne nii tahvlilt kui klaaspindadelt švammi/lapiga taas eemaldada.

  Kriidid on vesilahustuvad, paberil koos märja pintsliga kasutades saavutad tõeliselt kauni tulemuse!

  Vastab ohutusstandardile ASTM D-4236

  Toodetud Jaapanis.

  Jaapani riisivaha on tehtud riisikliidest, mis on riisitootmise jääkaine – nõnda saab ka see uue elu 🌏

 • 5.95

   

  Lõuna-Aafrika pereettevõtte Colour Me Kids nahavärvides kriidid, mis lasevad väikeste kunstnike fantaasial lennata ning avavad uusi võimalusi tähistada kõiki nahavärve.

  Ergonoomiline kolmnurkne kuju sobitub hästi lapse väikestesse kätesse ning püsib sõrmede vahel. Kriidid on vegan & non-toxic, alluvad kõige karmimatele EU standarditele.

  Mõõdud: 110 x 120 x 10 mm

  Colour Me annetab 5% oma kasumist Lõuna-Aafrika vähekindlustatud laste koolitamiseks.

  Stationery that celebrates the skin you’re in. Loe brändi missioonist rohkem siit.

 • 12.95

   

  Playon Crayon kirgastes värvides vahakriidid on spetsiaalse disainiga, et sobituda su lapse pisikestesse kätesse. Stain-free, mess-free, non-toxic!

  Need kriidid on mugavasti üksteise peale virnastatavad – nii ei veere nad laualt minema ning kui loometegevus tehtud, on neid hea riiulile järgmist korda ootama ladustada! Suurematel tegelastel on kihvt need näpu otsa pista ning joonistustegevusele nii läheneda. Karbis on 12 erinevat värvi kriiti, millega on virnastades võimalik ka lapsele lihtsamaid arvutuskäike õpetada.

  Lõbus aeg garanteeritud!

  Soovitav vanus: 2+ aastat

  Mõõdud: kriidi mõõt 3,3×5,5 cm, karbi mõõt 10,5×5,5×8,5 cm

  Euroopa CE-märgis, mitte-toksiline vaha (sertifitseeritud Art and Creative Materials Institute, USA poolt)

  Puhasta

Crayon Rocks sojavahast kriidid

Lisa korvi