Ducky Street ajutised tattood – Love

3.79

Laos

 

 

Lustakad Ducky Street laste ajutised tätoveeringud, mis on mittetoksilised ning nahale ohutud. Pakendis on 1 tattooleht (15×21 cm, A5). Tätoveeringud on veekindlad ning püsivad nahal 2-4 päeva. Lahe kingiidee või oma mõnglile lustimiseks!

Kasutamine: Lõika hoolikalt välja meelepärane pilt, eemalda kaitsekile ning aseta pildipoolega puhtale ja kuivale nahale. Niisuta lapi või niiske švammiga ca 30 sekundit ning eemalda ettevaatlikult paber. Et voilà – maruvinge kaunistus ongi su nahal!

Eemaldamine: Kui tüdined oma tattoost või kaotab see oma kirka välimuse, on seda kõige mugavam eemaldada õliga (sobib nii beebi- kui näiteks oliivõli) – niisuta vatipadi õlis, hoia seda mõnda aega nahal ning tätoveering saabki hõlpsasti eemaldatud.

Soovitav vanus: 3+

Dermatoloogiliselt ja CE testitud

Kategooriad: ,

Brand

Ducky Street

Sukeldu Ducky Street ajutiste tätoveeringute võlumaailma! Siin võib meelepäraseid valima jäädagi.. 🌈 Mittetoksilised ning nahale ohutud kirkad tattood rõõmustavad sind ja su last päevade viisi ning on vahvad kaaslased nii argipäeva kui ka menukas osa laste sünnipäevadest. Tätoveeringud on veekindlad ning püsivad nahal mitu päeva.

Ducky Street ajutised tattood - Love

Lisa korvi