Friendly Organic antibakteriaalne pleki- ja halva lõhna eemaldaja 1000 ml

9.95

Ainult 2 laos

 

Aktiivhapnikuga rikastatud innovaatiline antibakteriaalne lõhna- ja plekieemaldaja Friendly Organicult. See eemaldab plekid, desinfitseerib kanga, elavdab kangavärve ja eemaldab halva lõhna. Plekkidel ei ole vaja enne kasutada muid vahendeid.

Toode sobib igale kangale ja kasutamiseks ka madalatel veetemperatuuridel. Tõhusad looduslikud puhastusained puhastavad riided ja eemaldavad mustuse ning ei jäta valgeid plekke (ei sisalda valgendajat). Sobib kasutamiseks kõikidel kangastel – nii värvilistel kui ka valgetel.

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Vegan ja ICEA sertifitseeritud toode;
Sisaldab vesinikperoksiidi, mis on antibakteriaalse omadusega ja kasutatakse ka nt haavade puhastamisel. Desinfitseerib kangast.
Ei jäta pesule ohtlikke jääke
Efektiivne kõikidel veetemperatuuridel
Ei sisalda optilisi valgendajaid
Ei sisalda lõhna- ega säilitusaineid
Sisaldab kergesti lagunevaid puhastusaineid

Kasutamine: Vala 100 ml toodet 2,5 kg pesu kohta samasse lahtrisse, kuhu valad pesugeeli. Soovitame toodet kasutada koos Friendly Organic või mõne muud loodusliku pesugeeliga.

Hoiatus: hoia pesuvahend laste eest kättesaamatus kohas! Silma sattumisel põhjustab tugevat ärritust.

Koostisained: Aqua (Water), Hydrogen Peroxide, Sodium Coceth Sulfate, Fatty Alcohol C10-C16 8 OE / PO, Disodium Etidronate, Lactic Acid.

Chemical Composition (Reg. 648/2004): <5%: anionic surfactants, non-ionic surfactants, oxygen-based whiteners, phosphonates.

Brand

Friendly Organic

Sulle võib meeldida ka…

Friendly Organic antibakteriaalne pleki- ja halva lõhna eemaldaja 1000 ml

Lisa korvi