NAÏF beebide ja laste keha- ja juuksehoolduse komplekt 200 ml + 200 ml

18.95

Laost otsas

 

Naïf juuste- ja kehahoolduse komplekt sisaldab vajalikke tooted pehme naha ja puhaste juuste jaoks. Komplekt sisaldab Naifi armastatumaid tooteid – õrna pesugeeli ja hooldavat šampooni.

Sisaldab looduslikke koostisosi, mis on head pisikestele ja meie planeedile.

Kirjeldus

Naïf juuste- ja kehahoolduse komplekt sisaldab vajalikke tooted pehme naha ja puhaste juuste jaoks. Komplekt sisaldab õrna pesugeeli ja hooldavat šampooni. Sisaldab looduslikke koostisosi, mis on head pisikestele ja meie planeedile.

Naïf hooldav šampoon 200 ml puhastab ning niisutab beebide ja laste peanahka. Pisaravaba koostisega. Naïfi šampoon sisaldab puuvillaseemneõli, mis aitab ennetada pusade tekkimist ning hõlbustab juuste lahtikammimist. Naïfi šampoon sobib pesemiseks ka siis, kui beebil ei ole veel juukseid, kuna hooldab peanahka ilma nahka kuivatamata. Meie šampoon ei sisalda PEG-ühendeid, sulfaate (SLS/SLES), fenoksüetanooli, parabeene, ftalaate, värvaineid,  mineraalõli või teisi potentsiaalselt kahjulikke koostisosasid.

Naïf pesugeel 200 ml puhastab õrnalt beebide ja laste nahka. Pisaravaba koostisega. Pesugeelis on kasutatud puuvillaseemne ekstrakti ja taimset glütseriini, mis aitavad pesemise ajal nahka niisutada ja toita. Naifi pesugeel aitab ennetada vee kuivatavat mõju nahale. Kookoskiud annavad pesugeelile vahutavuse. Tänu väga õrnale koostisele sobib pesugeel ka atoopilise ekseemiga kasutamiseks. Pesugeel ei sisalda PEG-ühendeid, sulfaate (SLS/SLES), fenoksüetanooli, parabeene, ftalaate, värvaineid, mineraalõli või teisi potentsiaalselt kahjulikke koostisosasid.

Kõik Naïf tooted on 100% vegan koostisega ning dermatoloogiliselt testitud! Sisaldavad kvaliteetseid looduslikke koostisosi. Pakendid on valmistatud suhkruroo jääkidest.

Brand

NAÏF

NAÏF on Hollandi kehahooldustoodete bränd, mis sündis kahe isa soovist pakkuda oma lastele kõige kvaliteetsemaid loodus- ja keskkonnasõbralikke tooteid, mis on nii mure- kui allergiavabad. Nende valikust leiad mitmed erinevad mõnusad vanni- ning nahahooldustooted.

NAÏF'i iseloomustab tõhus koostis, looduslikkus, keskkonnasõbralikkus ja allergiaohutu sisu. Naifi tooted on looduslikud, 100% vegan, biolaguneva ja veekogudele ohutu koostisega.

Naifi Baby & Kids sarja tooted sobivad kasutamiseks alates 0+ eluaastast.

NAÏF beebide ja laste keha- ja juuksehoolduse komplekt 200 ml + 200 ml

Lisa korvi