Petit Boum sensoorsete pudelite komplekt FANTASY

39.95

Ainult 1 laos

 

Ava oma pisikesele helide, värvide ning valgussillerduse võlumaailm nende Petit Boum sensoorsete pudelitega. Ükssarvikud ja merineitsid kohtuvad türkkiissinisel järvel ning loovad oma võlumaailma!

Keeruta, raputa, keera tagurpidi ja püsti – mängulusti jagub pikaks ajaks! Arendab peenmotoorikat ning koordinatsiooni. Imekaunis ning asjalik lisand igasse lastetuppa ning unikaalne kingiidee. Stimuleerib nägemis- ja kuulmismeelt, parandab keskendumisvõimet ning aitab koondada lapse tähelepanu.

Komplektis FANTASY on 3 pudelit –

  • Sensoorne pudel Float türkiis sillerdava glitter-sädeluse ning pallikestega
  • Sensoorne pudel Sound MERMAID
  • Sensoorne pudel Sound UNICORN

See erinevate helide, värvide ning sädeluse vaatemäng püüab nii päris pisikese kui ka juba pisut suurema sõbrakese pilku pikaks ajaks!

Soovitav vanus: 3+ kuud

Ühe pudeli mõõt 14 x 4 cm

Hooldamine: puhastada niiske lapiga, mitte panna vette, kaitsta pikaajalise otsese päikesevalguse eest

BPA- ja ftalaatide vaba, pudelid on topeltkorgiga et tagada maksimaalne turvalisus

Brand

Petit Boum

Petit Boum on 2016. aastal loodud Hispaania väikeettevõte, kelle südameasjaks on luua pilkupüüdvaid ning arendavaid sensoorseid mänguasju, mis pakuks mängurõõmu nign tegevust pikaks ajaks. Petit Boum sensoorsed pudelid on saadaval pea 50 erinevas disainis, tekitades pisikestes inimestes huvi värvide ning helide vastu. Kollektsiooni hitt-toode - sillerdav ja sädelev pimedas helendav sensoorne täht - on paljude laste lemmik üle maailma!

Petit Boum sensoorsete pudelite komplekt FANTASY

Lisa korvi