Petit Monkey kõrrega silikoonist sangadega joogitops BEAR

13.95

 

Petit Monkey praktiline kõrrega silikoonist väikelaste joogitops, mis püüab pilku ning sobib hästi pisikestesse kätesse!

Pehme ning purunemiskindel, pidades vapralt vastu ka kõige aktiivsemate sööjate vingerpussidele.

Kirjeldus

Lugematul hulgal praktilisi omadusi:

★  Toode on keskkonnasõbralikust pehmest LFGB sertifikaadiga food-grade silikoonist, mis on BPA-, PVC-, lateksi-, plii- ja ftalaadivaba

★  Toodet võib pesta nõudepesumasinas

★  Max temperatuur +220 C kraadi

★  Min temperatuur -40 C kraadi

★  Mugav kaasavõtmiseks – elastne ning purunemiskindel!

★  Tihedalt peal olev kaas, mida saab vajadusel ka eemaldada ning kasutada tassina

★  Mahutavus: 175 ml

Enne esmakordset kasutamist pista nõudepesumasinasse, steriliseerida keevas vees või puhastada pesuvahendi ja sooja veega.

Brand

Petit Monkey

Petit Monkey on omanäolise ja lustaka disainikeelega Hollandi lastebränd, kelle tooted on loodud koostöös andekate illustraatoritega. Nende valikust leiad puidust matrjoškad, vahvad sööginõud, seljakotid ja palju muud tarvilikku!

Sulle võib meeldida ka…

 • 15.95

   

  Praktiline karu-kujuline iminapaga silikoonist beebide ja laste taldrik, mis haakub laua/söögitooli külge.

  Silikoontaldrik muudab söögiaja mänguliseks ning on heaks abiliseks näiteks näputoiduga alustamisel, pidades vapralt vastu ka kõige aktiivsemate pisikeste sööjate vingerpussidele – taldrik on purunemiskindel, pehme ja uskumatult praktiline!

  Puhasta
 • 20.95

  Nordluv’i väikeste sõbrakeste lemmik!

  Olgu su lapsuke püsti, pikali, selili või kõhuli – tänu kõrre otsas olevale raskusele saab sellest lekkekindlast sangadega joogipudelist juua igast asendist! Spetsiaalne joomistila hoolitseb, et laps haaraks pudelit õigesti ning soodustab korrektset hammaste tulekut – erinevalt kõrrega pudelist jaotub tänu laiemale tilale surve hammastele ühtlaselt.

  Ideaalne üleminekuks lutipudelilt joogitassile. Väikeste inimeste poolt palavalt kiidetud!

  Puhasta
 • 13.95

   

  Petit Monkey praktiline karu-kujuline iminapaga silikoonist beebide ja laste väike kausike, mis haakub laua/söögitooli külge.

  Silikoonkauss muudab söögiaja mänguliseks ning on heaks abiliseks näiteks näputoiduga alustamisel, pidades vapralt vastu ka kõige aktiivsemate pisikeste sööjate vingerpussidele – see on purunemiskindel, pehme ja uskumatult praktiline!

  Puhasta

Petit Monkey kõrrega silikoonist sangadega joogitops BEAR

Lisa korvi