Play&Go 2in1 mänguasjakott-mängumatt LA Roadmap/VW Camper (⌀140 cm)

42.95

Ainult 1 laos

 

Innovatiivne toode Belgia firmalt Play&Go, mis vähendab koristuspeavalu ning teeb mänguasjade hoiustamise nõnda palju lihtsamaks! Vahva kingiidee ning praktiline kaaslane ka enda majapidamisse, mis võimaldab mänguasjad kokku panna ühe nööritõmbega – asendamatu nii LEGOde, magnetklotside kui kõiksugu teiste mänguasjade hoiustamiseks. Kihvt L.A. autorada laseb su väikese inimese fantaasial lennata!

Play&Go mängumatt-mänguasjakott on käepäraseks ja praktiliseks abiliseks – ümmarguse mati ääres on nöör, millega saab koti hõlpsasti pärast mänguaega kokku pakkida ning hoiule panna – mängumatist saab hetkega mahukas mänguasjakott!

Materjal: 70% puuvill, 30% polüester; kahepoolne print (maailmakaart & tähed)

Mõõdud: Läbimõõt 140 cm

Sertifikaadid: SGS, TUV

Kirjeldus

Hooldus:

  1. Enne esmakordset masinpesu soovitame värvide kinnitamiseks mängumatti leotada äädikavees
  2. Esmakordsel masinpesul pesta muust pesust eraldi. Värvide pikema eluea tagamiseks soovitame kohtpuhastust või käsipesu
  3. Masinpesu korral pesta kuni 30 kraadises vees, mitte kasutada pesupehmendit või valgendajaid

Brand

Play&Go

Play&Go on innovaatiline Belgia bränd, kelle südameasjaks on vähendada koristusvaeva, et mängulust saaks kesta! Nende nutikad nööridega mängumatt-mänguasjakotid on armastatud üle maailma ning sobituvad erinevatesse interjööridesse imeliselt. Kingi armsale sõbrakesele, kasuta oma kodus või võta kaasa reisiseiklusele - kasutusvõimalusi on lõputult!

Play&Go 2in1 mänguasjakott-mängumatt LA Roadmap/VW Camper (⌀140 cm)

Lisa korvi