Senger Naturwelt kaisuloom/soojapadi – Goose Small Grey

54.95

Laos

 

Imearmsad Saksamaal käsitööna valminud kaisuloomad Senger Naturweltilt, mida armastavad väikesed ja suured üle maailma!

Kaisuhani täidab korraga kahte ülesannet – kaisulooma ning soojendus/jahutuspadja funktsiooni, et leevendada pisikese inimese gaasivalusid ning pakkuda lähedustunnet. Sellest saab sinu lapse parim sõber pikkadeks aastateks!

Sengeri kaisuloomad on toodetud naturaalsetest materjalidest – kaisulooma keha on orgaanilisest puuvillast ning jalad ja pea täidetud lambavillaga. Väikesed kaisuloomad on täidetud kirsikividega ja suured orgaanilise speltanisuga. Kirsikividega täietud väikest kaisupatja saab kasutada nii soojendaval kui jahutaval eesmärgil.

Kuidas kasutada: Et kasutada kaisulooma soojapadjana, ava looma kõhu all olev lukk ning eemalda padjake – soojendada võib ainult kaisulooma sees olevat kotti. Soojenda mikrolaineahjus pool minutit 600W võimsuse juures või 75 kraadises praeahjus ca 3-5 minutit. Enne kasutamist veendu, et padi ei ole liiga soe ning raputa-patsuta see segamini, et vältida ühe koha liigset kuumenemist.

Mõõdud: 370 x 110 x 470 mm, kaal 320g

Hoolitsemine: Pühi niiske lapiga või villapesuvahendiga käsipesu, masinas mitte pesta

Tähelepanu! Mitte kasutada enneaegse või alla 2-kuuse lapsega. Kontrolli alati padja temperatuuri, et vältida ülekuumenemist

Brand

Senger Naturwelt

Senger Naturwelt kaisuloom/soojapadi - Goose Small Grey

Lisa korvi