VULLI Sophie la Girafe So’pure närimisrõngas

17.95

Laost otsas

 

VULLI Sophie la girafe kaelkirjak on üks maailma populaarsemaid esimesi närimislelusid, mis on armastatud lapsevanemate poolt üle maailma! Kaelkirjak Sophie on imearmas ja praktiline nii oma majapidamisse kui ka parim kingiidee kallile väiksele sõbrale.

Väike Sophie närimisrõngas sobitub ideaalselt pisikestesse kätesse ning leevendab igemete tundlikkust ning hammaste tuleku valu. Kaelkirjak Sophie on valmistatud naturaalsest kummist ning on värvitud naturaalsete värvidega, mis on täiesti ohutud isegi vastsündinule. Sophiel on õrn naturaalse kummi lõhn – lapsed tõesti naudivad seda. Eredad kontrastsed värvid tõmbavad lapse tähelepanu ning pakuvad tegevust pikaks ajaks.

Materjal: 100% naturaalne kumm

Toode on kaunis kinkepakendis.

Brand

VULLI Sophie la girafe

VULLI toodab imiku une ja varase arengu mänguasju. Maailma üks populaarsemaid närimislelusid Sophie la girafe on valmistatud naturaalsest kummist ning värvitud naturaalsete värvidega, et imikul oleks seda ohutu kätte võtta ja suhu pista. Kaelkirjak Sophie stimuleerib erinevaid meeli ja saab juba esimestest elupäevadest sinu pisikese inimese lemmikuks!

VULLI Sophie la Girafe So'pure närimisrõngas

Lisa korvi