BiBADO iminapaga sektoritega bambustaldrik

24.95

 

UUS toode armastatud UK baby-led-weaning brändilt BiBADO – armsate motiividega iminapaga sektoritega bambustaldrikud nüüd saadaval! Asjalik lisand oma ajapidamisse kui ka vahva kingiidee!

Vahva keskkonnasõbralikust bambusest taldrik, mille all olev iminapp hoiab selle kõvasti laua küljes kinni.

Taldrik on valmistatud FSC-sertifikaadiga orgaaniliselt kasvatatud bambusest, naturaalne biolagunev materjal on keskkonnale ohutu.

Et taldrik kestaks kauem, võiks seda aeg-ajalt määrida kookosrasvaga – nii kaitsed materjali veekahjustuse eest.

★ Mitte pesta nõudepesumasinas, mitte kasutada ahjus ega mikrolaineahjus

★ Pärast pesemist kuivata taldrik koheselt, nii rõõmustab ta sind kauem

Mõõtmed: 21.5 x 19.5 x 2.5 (koos kinnise iminapaga 3 cm kõrge)

Brand

BiBADO

BiBADO on Suurbritannia ettevõte, kelle missiooniks on luua funktsionaalseid ning praktilisi tooteid, et muuta lapse söögi- ja loovtegevuste aeg lihtsamaks ning toiduteekond muretumaks. Nende valikust leiad lapsevanemate poolt palavalt armastatud ning auhinnatud pikkade ja lühikeste käistega Coverall põlled, käepärased söögitarvikute komplektid ning praktilised kaunite motiividega bambusnõud. Less mess, less stress!

Sulle võib meeldida ka…

 • 23.95

   

  UUS toode armastatud UK baby-led-weaning brändilt BiBADO – armsate motiividega iminapaga bambuskausid nüüd saadaval!

  Vahva keskkonnasõbralikust bambusest kauss, mille all olev iminapp hoiab selle kõvasti laua küljes kinni. Praktiline nii oma majapidamisse kui ka superarmas kingiidee!

  Kauss on valmistatud FSC-sertifikaadiga orgaaniliselt kasvatatud bambusest, naturaalne biolagunev materjal on keskkonnale ohutu.

  Et kauss kestaks kauem, võiks seda aeg-ajalt määrida kookosrasvaga – nii kaitsed materjali veekahjustuse eest.

  ★ Mitte pesta nõudepesumasinas, mitte kasutada ahjus ega mikrolaineahjus

  ★ Pärast pesemist kuivata kauss koheselt, nii rõõmustab ta sind kauem

  Mõõtmed: 19.5 x 12.5 x 4.5 (laual kinnise iminapaga 5 cm kõrge)

  Puhasta
 • 12.95

   

  Innovaatilise disainiga 2in1 söögitarvik (harjutuslusikas & nn kastmisots (ingl. k. dipper) UK menukalt baby-led-weaning brändilt BiBADO!

  Dippit™ on kahe erineva otsaga söögitarvik, mis on suurepäraseks abimeheks just lisatoiduga alustavale lapsele, sest julgustab last katsetama ning proovima erinevaid maitseid, kastes koonusekujulist otsa toidu sisse. Samuti on see käepäraseks närimisleluks, masseerides valulikke igemeid. Juba osavamatele käekestele on ergonoomiliselt disainitud tavaline lusikaots. Lusikat saab hoida kahe käega, mis pakub ka kõige pisematele, kelle koordinatsioon on alles lapsekingades, eduelamuse!

  Iseseisvalt toiduga tutvumine on suurepärane võimalus toetada sensoorset arengut, käe-silma koordinatsiooni, suulihaste arengut ning õiget haaret. Innovation Award from Baby Products Association finalist.

   

  Puhasta
 • 24.95

   

  Nüüd UUS disain, et põll kestaks veelgi kauem! Tootel on parendatud lõige ning suuruse reguleerimiseks krõpskinnituse asemel trukk-kinnis.

  See auhinnatud ja populaarne BiBADO Coverall põll hoiab lapse puhtana, olgu parajasti käsil mõnus söömaaeg või suur maalritöö. Ideaalne isepäistele väikestele inimestele, kes armastavad ise süüa ning toidu- ja kunstimaailma avastada!

  Põll sobitub pea kõikidele söögitoolidele, on lihtsasti kaasaskantav ning praktilisest pehmest veekindlast easy-wipe materjalist, millelt tulevad plekid hõlpsasti välja. Pikkade käistega põll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 6 kuud kuni 3+ aastat.

  Koristuspeavalu vähenemine garanteeritud 😉

  Puhasta

BiBADO iminapaga sektoritega bambustaldrik

Lisa korvi