Beebimonitor Britton BC-50Li

129.95

Laost otsas

 

Lapsevanemate jäägitu lemmik Brittoni beebimonitor nüüd Nordluvis!

Kauni disainiga digitaalne beebivalvur Britton BC-50Li on lapse jälgimisel asendamatu – suure tegevusraadiusega, temperatuurinäidikuga ning vastupidava akuga praktiline ning asjalik abimees! Loe omadustest täpsemalt kirjeldusest.

Kirjeldus

Britton BC-50Li beebimonitoril on lugematu arv praktilisi omadusi:

 • Lapse toatemperatuuri näidik, LED mõõdustik ning vibratsioon vastuvõtjal
 • Praktiline öövalguslamp ning muudetav mikrofoni tundlikkus saatjal
 • Nii visuaalne kui audio “Levist väljas” häire vastuvõtjal
 • “Tühja patarei” hoiatus nii saatjal kui ka vastuvõtjal
 • “Tagasirääkimise“ funktsioon, et lapsukest vajadusel rahustada
 • Nii saatja kui vastuvõtja töötavad aku- või elektritoitel
 • Täisdigitaalne, segajatevaba, tegevussagedus 863 -870MHz; Automaatne otsing ja hüppamine vabale kanalile
 • Monitoride tegevusraadius on vabas õhus kuni 500 m
 • Madal kiirgustase (ainult 8% normal DECT ja 40% ECO DECT); Automaatne kiirguse taseme vähendamine poole võrra, kui saatja ja vastuvõtja on üksteisele lähedal
 • Beebimonitorid kasutavad Li-polümeerakut, millel puudub mäluefekt, s.t nende energia mahutamise võime ei vähene ebakorrapärase laadimise või tühjendamise tagajärjel
 • Laadimisalus ja laetavad akud mõlema monitori jaoks on komplektis kaasas

Brand

Britton

Sulle võib meeldida ka…

 • 20.9523.95

   

  UK brändi BORRN silikoonist lutipudel on disanitud, pidades silmas nii lapse kui vanema vajadusi. Lutipudel on tõeliselt ainulaadse välimusega ning ülipraktiline – pudel koosneb ainult kahest osast ning selle sisu ei puutu kunagi kokku plastikuga vaid ainult meditsiinilise food-grade silikooniga, mis teeb sellest ühe hügieenilisema toote omalaadsete seas. Pudel on ergonoomiline ning funktsionaalne – see püsib kenasti käes, asümmeetriline põhi takistab pudeli veeremist ning lai pudelisuu teeb pudeli puhastamise ülilihtsaks.

  BORRN on loonud toote, mida saab lapse kasvades lutiosa vahetades pikalt kasutada või kasvõi tulevastele lastele edasi anda. Silikoon talub kõrgeid temperatuure, mis tähendab, et neid pudeleid saab korduvalt steriliseerida ning pudel näeb ikka välja, nagu uus! Pudeli sein on teadlikult disainitud standardsest paksemaks, mis pikendab veelgi toote eluiga.

  Tootele on võimalik soetada juurde lisa-/vahetuslutte, mille leiad SIIT.

  Toodetud Suurbritannias.

  Puhasta
 • 18.9519.95

   

  GOTS-sertifikaadiga puuvillane universaalne musliinrätik LEWIS Liewoodilt, mida saab kasutada mitmel moel – beebitekk, kaisulapp, imetamiskate või hoopis mähkimiseks. Imearmas pehme kingitus värskele ilmakodanikule ning tõeline must-have igas pisikese inimesega majapidamises. Komplektis on 2 musliinrätikut.

  Materjal: 100% orgaaniline GOTS-sertifikaadiga puuvill

  Mõõdud: 65 x 65 cm

  Puhasta
 • 64.95

   

  Kas Sinu beebi ärkab üles, kui vanker seisma jääb? Lähed koos perega välja sööma aga peate einestama kordamööda, sest pidevalt on vaja vankrit kiigutada? Sa ei saa lapse kiigule pargis hoogu teha, sest pead vankriga jalutama?

  Siin on sulle mugav lahendus – lapsevanemate poolt palavalt armastatud Rockit Rocker vankrikiigutaja! Kiigutaja sobib enamustele vankritele ja kärudele. Lihtsalt vajuta nuppu ja seade kiigutab õrnalt vankrit ja beebi saab magada. Teaduslikud testid on tõestanud, et Rockiti kiigutamine on sarnane vibratsiooniga, mida teeb vanemate käsi vankrile. Rockiti poolt tekitav vibratsioon on väiksem, kui lükates käru mööda kruusakattega tänavat.

  Rockit Rocker pälvis 2021. aastal ajakirja EMA top 12 beebitoodete tiitli ja ajakirja EMA rahvalemmiku tiitli.

Beebimonitor Britton BC-50Li

Lisa korvi