BORRN Ultra Wide kaheosaline anti-colic silikoonist lutipudel

20.9523.95

 

UK brändi BORRN silikoonist lutipudel on disanitud, pidades silmas nii lapse kui vanema vajadusi. Lutipudel on tõeliselt ainulaadse välimusega ning ülipraktiline – pudel koosneb ainult kahest osast ning selle sisu ei puutu kunagi kokku plastikuga vaid ainult meditsiinilise food-grade silikooniga, mis teeb sellest ühe hügieenilisema toote omalaadsete seas. Pudel on ergonoomiline ning funktsionaalne – see püsib kenasti käes, asümmeetriline põhi takistab pudeli veeremist ning lai pudelisuu teeb pudeli puhastamise ülilihtsaks.

BORRN on loonud toote, mida saab lapse kasvades lutiosa vahetades pikalt kasutada või kasvõi tulevastele lastele edasi anda. Silikoon talub kõrgeid temperatuure, mis tähendab, et neid pudeleid saab korduvalt steriliseerida ning pudel näeb ikka välja, nagu uus! Pudeli sein on teadlikult disainitud standardsest paksemaks, mis pikendab veelgi toote eluiga.

Tootele on võimalik soetada juurde lisa-/vahetuslutte, mille leiad SIIT.

Toodetud Suurbritannias.

Kirjeldus

Omadused:

★ Eriti lai pudelisuu ning vaid 2-osaline disain tagab lihtsa puhastuse nii käsitsi- kui masinpesu korral

★ BPA-vaba 100% food-grade silikoon (siseosa), EN14350 sertifitseeritud, toodetud UK-s

★ Koolikutevastane Anti-Colic DuoValve süsteem vähendab ebamugavustunnet ja kõhuhädasid

Mess-free, worry-free!

★ Pudeli lutt on disainitud, imiteerides ema rinna kuju

150ml pudeliga on komplektis aeglase vooluga lutt, mis on sobilik alates vastsündinueast

240ml pudeliga on komplektis keskmise vooluga lutt, mis on sobilik 3+ kuud

Mõõdud: 8 x 8 x 14 cm (150ml); 8 x 8 x 17 (240ml)

Lisainfo

mahutavus (ml)

150, 240

värv

,

Brand

BORRN

Sulle võib meeldida ka…

 • 7.95

  Brush-Baby Cool&Calm närimislelu on mõeldud kasutamiseks alates 4. elukuust.

  Närimislelu aitab leevendada igemevalu hammaste lõikumise perioodil. Võib jahutada külmkapis (mitte panna sügavkülma). Steriilse veega täidetud lutt rahustab tundlikke igemeid.

  Pesta sooja veega ning kuivatada toatemperatuuril. Toodet võib pesta nõudepesumasinas, soovitame mitte kasutada tugevatoimelisi pesuvahendeid. Mitte panna mikrolaineahju, mitte külmutada, keeta ega kuumutada. Kontrolli enne iga kasutuskorda, ega ei esine leket.

  BPA-vaba

 • 24.9526.95

  Ergonoomilise ja silmapaistva disainiga pehmest ja käepärasest LFGB sertifikaadiga antibakteriaalsest silikoonist lutipudel, mis oma pehmusega imiteerib ema rinda. Ideaalne ka näiteks rinnaga toitmise ning pudeli kombineerimiseks, kuna pudeli lutt on disainitud, imiteerides ema rinna kuju. Seetõttu võib see pudel sobida ka lapsele, kes teisi lutipudeleid tõrjub.

  Unikaalne lutidisain tagab, et laps neelaks minimaalselt õhku, vältimaks koolikute ning gaaside teket.

  Saadaval kahes suuruses ning neljas imelises värvitoonis, 160ml pudel aeglasema vooluga S-flow lutiga (soovitav vanus 0-3 kuud), 240 ml pudel kiirema vooluga X-flow lutiga (soovitav vanus 6+ kuud).

  Puhasta
 • 8.95

  BORRN Ultra Wide anti-koolik silikoonist lutipudeli vahetuslutt, mis sobib nii 150ml kui 240ml lutipudelitele. Luti tüübi saad valida vastavalt soovitatavale vanusele või meelepärasele voolukiirusele.

  • 3+ kuud vanusele sobilik lutt on keskmise vooluga
  • 6+ kuud vanusele sobilik lutt on kiire vooluga
  • 9+ kuud vanusele sobilik lutt on muutuva vooluga
  Puhasta

BORRN Ultra Wide kaheosaline anti-colic silikoonist lutipudel

Lisa korvi