roheline Pale Mint

4 Products

Filters
 • 20.9523.95

   

  UK brändi BORRN silikoonist lutipudel on disanitud, pidades silmas nii lapse kui vanema vajadusi. Lutipudel on tõeliselt ainulaadse välimusega ning ülipraktiline – pudel koosneb ainult kahest osast ning selle sisu ei puutu kunagi kokku plastikuga vaid ainult meditsiinilise food-grade silikooniga, mis teeb sellest ühe hügieenilisema toote omalaadsete seas. Pudel on ergonoomiline ning funktsionaalne – see püsib kenasti käes, asümmeetriline põhi takistab pudeli veeremist ning lai pudelisuu teeb pudeli puhastamise ülilihtsaks.

  BORRN on loonud toote, mida saab lapse kasvades lutiosa vahetades pikalt kasutada või kasvõi tulevastele lastele edasi anda. Silikoon talub kõrgeid temperatuure, mis tähendab, et neid pudeleid saab korduvalt steriliseerida ning pudel näeb ikka välja, nagu uus! Pudeli sein on teadlikult disainitud standardsest paksemaks, mis pikendab veelgi toote eluiga.

  Tootele on võimalik soetada juurde lisa-/vahetuslutte, mille leiad SIIT.

  Toodetud Suurbritannias.

  Puhasta
 • 8.95

  BORRN Ultra Wide anti-koolik silikoonist lutipudeli vahetuslutt, mis sobib nii 150ml kui 240ml lutipudelitele. Luti tüübi saad valida vastavalt soovitatavale vanusele või meelepärasele voolukiirusele.

  • 3+ kuud vanusele sobilik lutt on keskmise vooluga
  • 6+ kuud vanusele sobilik lutt on kiire vooluga
  • 9+ kuud vanusele sobilik lutt on muutuva vooluga
  Puhasta