Rollimäng & DIY

95 Products

Filters
Done
 • UUS
  49.95

   

  Liewoodi puidust magnettahvlist saab su pisikese lemmikkaaslane autosõitudeks ning vihmasel päeval!

  Interaktiivne tahvel julgustab loovust, arendab kujutlusvõimet ning pakub lõbusat käelist tegevust pikaks ajaks. Arendab peenmotoorikat ning koordinatsiooni.

  Komplektis on tahvel, pliiats ning 5 puidust motiivi. Imearmas kingiidee!

  Materjal: pöök, MDF, magnet

  Mõõdud: 23.5 x 30 cm

  CE-, CA-märgis

  Soovitav vanus: 3+ aastat

  Puhasta
 • 29.95

   

  Muuda küpsetamine ning mänguaeg lõbusaks nende We Might Be Tiny Stampies® templitega!

  Komplektist leiad puidust templipõhja, lõikuri ning 15 vahvat loomatemplit, mis on sobilikud nii magusatele-soolastele küpsetistele, voolimismassiga mängimiseks kui ka lihtsalt paberile templite tegemiseks – tõeliselt mitmekülgne abiline.

  Silikoonist templid kinnituvad lihtsasti puidust templipõhja külge, et kokkamine-meisterdamine oleks käepärasem. Pärast kasutamist loputa tempel sooja vee all või pista nõudepesumasinasse.

  Materjal: food-grade silikoon, puit

  Soovitav vanus: 3+ aastat, kasutada koos täiskasvanuga

  Illustreeritud Hollandi kunstistuudio Little Vanilla Studio poolt.

 • 24.95

   

  Kaunid pehmest orgaanilisest puuvillast kummiga käevõrud WILLY, mis oma rohkete värviliste detailidega pakuvad beebile põnevust pikaks ajaks. Sensoorseks mänguks, arendavad peenmotoorikat ning koordinatsiooni. Komplektis on 2 käepaela. Vahva kingiidee uudishimulikule beebile!

  Soovitav vanus: 0+ kuud

  Mõõdud: 8 x 6.5 cm

 • 24.95

   

  Kaunid pehmest orgaanilisest puuvillast kummiga käevõrud WILLY, mis oma rohkete värviliste detailidega pakuvad beebile põnevust pikaks ajaks. Sensoorseks mänguks, arendavad peenmotoorikat ning koordinatsiooni. Komplektis on 2 käepaela. Vahva kingiidee uudishimulikule beebile!

  Soovitav vanus: 0+ kuud

  Mõõdud: 8 x 6.5 cm

 • 21.95

   

  Need unikaalsed Liewoodi silikoonist pannkoogivormid Karina saavad kiirelt kogu pere lemmikuks, sest nendega saab pidada tõeliselt lustaka pannkoogipeo! Loomakujudega silikoonist vormid aitavad hõlpsasti luua vahvad pannkoogid, mis pakuvad rõõmu nii suurtele kui väikestele.

  Komplektis on 6 pannkoogivormi (2x iga kujukest).

  Materjal: 100% silikoon

  Mõõdud: Dino brachio – 16 x 12 x 2,7 cm; Dino stego – 12,5 x 9,5 cm

  Puhasta
 • 54.95

   

  Kvaliteetne interaktiivne puidust kalender/päevakava tegelustahvel TAO, mis arendab peenmotoorikat, keskendumisvõimet ning koordinatsiooni. Tekitab huvi päevakava planeerimise vastu ning aitab nädalategevusi paremini planeerida. Tõeliselt vahva kingiidee!

  Materjal: naturaalne pöök

  Mõõtmed: 33 x 29,5 cm

  Soovitav vanus: 5+ aastat

 • 59.95

   

  Kvaliteetne puidust tegelustahvel MAGNUS väikestele autohuvilistele! Tegelustahvel arendab peenmotoorikat, keskendumisvõimet ning koordinatsiooni. Suurepärane kingiidee!

  Materjal: pöök, värvilised elemendid MDF

  Mõõtmed: 25,5 x 32 x 5,8 cm

  Soovitav vanus: 18+ kuud

  CA-, CE-märgis

 • 49.95

   

  Kvaliteetne puidust tähestikupusle RUSSELL, mis arendab peenmotoorikat, keskendumisvõimet ning koordinatsiooni. Tekitab uudishimu tähtede-sõnade vastu.

  Materjal: pöök, värvilised elemendid MDF

  Mõõtmed: PUSLETÜKID: diameeter 4 cm, läbimõõt 1,8 cm. ALUS: 33 x 21 x 2 cm

  Soovitav vanus: 4+ aastat

  CA-, CE-märgis

 • 17.95

   

  Maiusta puuviljadega iga päev! See Little Dutch’i puidust puuviljade komplekt on mänguline viis oma lapse rollimängu põnevamaks tegemiseks.

  Puuviljade poolitamiseks on kaasas lõikelaud ja puidust mängunuga. Mis on Sinu lemmik? Õun, banaan, kiivi, pirn, apelsin või viil arbuusi? Laske valida! Kõiki puuvilju saab krõpskinnituse abil hõlpsasti kokku panna.

 • 17.95

   

  Krõmpsuta maitsvaid köögivilju! See Little Dutch’i puidust köögiviljade komplekt on mänguline viis oma lapse rollimängu stimuleerimiseks. Söögi valmistamine koos on ju palju lõbusam. Viiluta puidust noaga lõikelaual oma köögiviljad ja oledki juba väike tippkokk! Kõik köögiviljad saab jagada kaheks osaks ja uuesti krõpskinnituse abil kokku panna.

 • 21.95

   

  See Little Dutch’i mängukomplekt “Koputa ja loo” annab lastele võimaluse olla loominguline ja lapselikult fantaasiarikas. Tõeliselt haarav mäng igale väikesele inimesele!

  Mängukomplekt sisaldab puidust geomeetrilisi kujundeid ja tugevast kõrgkvaliteetsest papist illustreeritud figuure. Lapsed saavad lasta oma kujutlusvõimel lennata ja puidust haamriga erinevaid kujundeid kinni koputades luua kõige ilusamaid fantaasiastseene.

  Antud mängukomplekt sisaldab: 1 korgist alusplaat, 1 puidust haamer, erinevad puidust ja papist kujundid, 4 näidist ja 70 naela

 • 17.95

   

  Mängi Jim’i & Rosa riietamist! Selle Little Dutch’i magnetpuslega saate mängulauale jäljendada kaartidel olevat riietust või panna kokku oma komplektid. On lõpmatu hulk erinevaid kombinatsioone mis garanteerib lõbusa mänguaja, arendades samal ajal ka sõnavara ja koordinatsiooni. Sobib hästi nii kodus mängimiseks kui ka kaasa võtmiseks.

  See magnetpusle sisaldab 80 väikest magnetit, 6 kaarti Rosa ja 6 kaarti Jim’i kohta. Karp on valmistatud tugevast ja vastupidavast papist kõigi osade hõlpsaks hoiustamiseks, magnetkaas toimib mängulauana.

 • 14.95

   

  Mis kell on? See Little Dutch’i puidust pusle-kell on hariv mänguasi, mis õpetab väikesele inimesele esimesed põhitõed aja ja kella kohta. Sellel on liigutatavad seierid ja see sisaldab 12 kujuga numbriklotsi, mis sobituvad oma peadesse. Iga klots on illustreeritud loomaga, et muuta õppimiskogemus veelgi lõbusamaks.

  See Little Dutch’i pusle-kell sobib suurepäraselt värvide, numbrite ja kujundite õppimiseks. Nad õpivad loendama, samuti tundma numbreid ja värve sobitades õige kuju, värvi ja numbriga klots oma pesaga.

 • 12.95

   

  Ütle hernesupp! Haara kaamera ja klõpsa mõned vahvad pildid oma vanematest, lemmikloomast või lemmik kaisumänguasjast. Selle kauni Little Dutch’i puidust fotoaparaadiga muudate iga vaate värviliseks stseeniks. Keerake lihtsalt seda kaleidoskoobiga objektiivi ja maailm näeb välja eriti värviline ja lõbus. Klõpsake nuppu ja olge nagu päris fotograaf. Selle fotoaparaadiga paned kindlasti kõik naeratama!

  • Mõõdud: 10 x 4,5 x 7,5 cm
  • Soovituslik vanus: 2+ aastat
  • Standard: EN-71-1-2-3

  FSC on puidu tarneahela sertifikaat.

  Little Dutch´i puidust mänguasjad on toodetud kvaliteetsest puitmaterjalist ning kõik kasutatud värvid on testitud ja allergia vabad.

 • 29.95

   

  Little Dutch’i arsti mängukomplekt sisaldab kõike, mida üks väike arst vajab. Kontrollige reflekse või südamelööke, mõõtke temperatuuri, andke kreemi ning hoolitsege hästi kõikide patsientide eest. Pärast arsti mängimist pange kõik ilusti tagasi toredasse arstikotti kuni järgmise mänguni. See rollimäng õpetab lastele, et arstivisiit pole üldsegi hirmutav!

  Antud mängukomplekt sisaldab järgmisi asju: riidest arstikott, plaastrid (4 erinevat värvi), kraadiklaas, süstal, kreemituub, stetoskoop, reflekshaamer, vererõhumõõtja, otoskoop ja arsti müts.

  • Mõõdud: 9,4 x 23 x 19 cm
  • Vanus: 3+ aastat
  • Standard: EN-71-1-2-3

 • 24.95

   

  See hästi läbimõeldud ja kauni välimusega Little Dutch puidust kassaaparaat sobib tundide viisi nauditavaks rollimänguks. Little Dutch’i kassaaparaat sisaldab skännerit, kassasahtlit, mänguraha ja makseterminali koos maksekaartiga.

  • Mõõtmed: 8 x 20 x 21 cm
  • Materjal: FSC sertifikaadiga puit
  • Vanus: 36+ kuud
  • Standard: EN-71-1-2-3

  FSC on puidu tarneahela sertifikaat.

 • 24.95

   

  Kinnitage oma tööriistavöö ja ehitustegevus alaku! Majas on nii palju asju, mida ehitada ja parandada. Omaenda mõõdulindi, tangide, noa, viili ja käsisaega komplekti puhul on teil olemas kõik väikeste ehitusprojektide jaoks vajalikud tööriistad. Väikelastele meeldib kopeerida oma vanemaid ja matkida kõike, mida nad teevad. See Little Dutch’i  stiilne reguleeritav mänguvöö arendab loovust ja motoorseid oskusi ning võimaldab lastel lasta oma kujutlusvõimel vabalt lennata. Suurepärane komplekt 5 tööriistaga rollimängudeks.

  • Mõõdud: 28 x 16 x 8 cm
  • Komplekti kuulub: mõõdulint, tangid, nuga, viil ja käsisaag
  • Vanus: 3+ aastat

  FSC on puidu tarneahela sertifikaat.

  Little Dutch´i puidust mänguasjad on toodetud kvaliteetsest puitmaterjalist ning kõik kasutatud värvid on testitud ja allergia vabad.

 • 17.95

   

  See Little Dutch’i armas puidust ksülofon on ideaalne sissejuhatus lapse muusikalisse tegevusse. Oma laulude loomiseks saavad nad katsetada erinevate rütmi- ja noodikombinatsioonidega. Komplekti kuulub hõlpsasti haaratav puidust pulk. Löö õigeid klahve ja arenda oma muusikalist annet! Laps õpib läbi mängu tundma erinevaid helisid ja värve.

  Juhime tähelepanu, et puitplaadikeste alumisele küljele tehtud sisselõiked on heli tekitamiseks.

  Puhasta