Puidust mänguasjad

65 Products

Filters
 • 19.95

   

  Säravaim täht on saabunud ✨ See võluv ning pilkupüüdev Petit Boum sensoorne täht sillerdab tuhandetes kaunites varjundites, kui aga hoiad tähte pisut aega ereda valguse käes ning siis kustutad tule, avaneb hoopis uus võlumaailm – tähekese osad helendavad pimedas. Pisike osa galaktikast sinu käte vahel!

  See kaunis ent minimalistlik mänguasi haarab nii väikesed kui suured pikkadele võlurännakutele ning on tõeliselt pilkupüüdev nii pisikesele ilmakodanikule kui ka suuremale jütsile – soeta või iseendale! Tähe voolav sisu kütkestab ning rahustab meeli üheaegselt. Stimuleerib nägemismeelt, parandab keskendumisvõimet ning aitab koondada lapse tähelepanu. Seda võikski silmitsema jääda..🔮

  Mugava viisnurkse kujuga, mis sobitub ideaalselt pisikestesse kätesse.

  Materjal: pöök, plastik

  Mõõdud: 19 x 19 x 2 cm

  Soovitav vanus: 6+ kuud

 • 49.95

   

  Liewoodi puidust magnettahvlist saab su pisikese lemmikkaaslane autosõitudeks ning vihmasel päeval!

  Interaktiivne tahvel julgustab loovust, arendab kujutlusvõimet ning pakub lõbusat käelist tegevust pikaks ajaks. Arendab peenmotoorikat ning koordinatsiooni.

  Komplektis on tahvel, pliiats ning 5 puidust motiivi. Imearmas kingiidee!

  Materjal: pöök, MDF, magnet

  Mõõdud: 23.5 x 30 cm

  CE-, CA-märgis

  Soovitav vanus: 3+ aastat

  Puhasta
 • 21.95

   

  See Little Dutch’i mängukomplekt “Koputa ja loo” annab lastele võimaluse olla loominguline ja lapselikult fantaasiarikas. Tõeliselt haarav mäng igale väikesele inimesele!

  Mängukomplekt sisaldab puidust geomeetrilisi kujundeid ja tugevast kõrgkvaliteetsest papist illustreeritud figuure. Lapsed saavad lasta oma kujutlusvõimel lennata ja puidust haamriga erinevaid kujundeid kinni koputades luua kõige ilusamaid fantaasiastseene.

  Antud mängukomplekt sisaldab: 1 korgist alusplaat, 1 puidust haamer, erinevad puidust ja papist kujundid, 4 näidist ja 70 naela

 • 21.95

   

  See Little Dutch’i “Little Farm” kollektsiooni mängukomplekt “Koputa ja Loo” annab lastele võimaluse olla loominguline ja lapselikult fantaasiarikas. Mängukomplekt sisaldab puidust geomeetrilisi kujundeid ja tugevast kõrgkvaliteetsest papist illustreeritud figuure. Lapsed saavad lasta oma kujutlusvõimel lennata ja puidust haamriga erinevaid kujundeid kinni koputades luua kõige ilusamaid fantaasiastseene.

  • Antud mängukomplekt sisaldab: 1 korgist alusplaat, 1 puidust haamer, erinevad puidust ja papist kujundid, 4 näidist ja 70 naela
  • Mõõdud: 21,5 cm x 21,5 cm x 5,1 cm
  • Materjal: puit, kork, metall, kõrgkvaliteetne tugev papp
  • Vanus: 4+ aastat
  • Värvitud lapsesõbralike veebaasil värvidega!
  HOIATUS: Väikeste osade tõttu ei sobi alla 4-aastastele lastele. Lämbumisoht. Toode sisaldab teravaid detaile. Kasutada täiskasvanu järelvalve all!
 • 19.95

   

  Proovige selle Little Dutch’i lõbusa kalapüügimänguga püüda kinni kõik mereloomad. Lihtsalt veenduge, et õnge otsa ei jääks vana saabas! See klassikaline magnetitega kalapüügimäng stimuleerib laste peenmotoorikat ja keskendumisvõimet. Veelgi enam, raskusastet saab kohandada vastavalt mängijate vanusele ja võimetele. See mäng tagab lõbusa mänguaja nii noorematele kui ka vanematele lastele.

  Veeloomad ja õngeritv on valmistatud puidust ning akvaarium tugevast kokkupressitud papist.

 • 42.95

   

  See Little Dutch’i puidust motoorikakeskus pakub lastele palju väljakutseid. Igal küljel on vahvad illustratsioonid ja arendav tegevus, sealhulgas kujude sorteerija, mõistatused ja lõbus spiraal. Iga tegevusega arendavad lapsed oma peenmotoorikat ja on julgustatud oma loovust kasutama. See mänguasi köidab laste uudishimu ja pakub palju nalja. 

  Väikelapse peenmotoorika arendamine on oluline lapse taju, tähelepanu, mälu, mõtlemise ja kõne ning hilisema lugemisoskuse arendamiseks.

  Puhasta
 • 27.95

   

  Little Dutch’i puidust vikerkaar on puitkaartest virnastatav torn, millest moodustub kaunis vikerkaar. Vikerkaarega on lõbus mängida ja sealjuures kaunistab see ka lapse tuba. Vikerkaar koosneb kaheksast kaarest, mis omavahel kokku sobituvad. Teie laps saab neid poolringikujulisi kujundeid kasutada mängimiseks ja õppimiseks ning teha igasuguseid kujundeid kasutades oma kujutlusvõimet.

  Neid kaari saab kasutada ka näiteks rongitunnelina, väikeste majadena nukukeste jaoks või mägedena autodele. Vanemaks saades saab laps õppida vikerkaare kaartega tasakaalu ja gravitatsiooni olemust.

  Puhasta
 • 26.95

   

  Little Dutch’i puidust vikerkaar on puitkaartest virnastatav torn, millest moodustub kaunis vikerkaar. Vikerkaarega on lõbus mängida ja sealjuures kaunistab see ka Teie lapse tuba. Vikerkaar koosneb kuuest kaarest, mis omavahel kokku sobituvad. Teie laps saab neid poolringikujulisi kujundeid kasutada mängimiseks ja õppimiseks ning teha igasuguseid kujundeid, kasutades oma kujutlusvõimet. Neid kaari saab kasutada ka näiteks rongitunnelina, väikeste majadena nukukeste jaoks või mägedena autodele. Vanemaks saades saab laps õppida vikerkaare kaartega tasakaalu ja gravitatsiooni olemust. Võimalusi on lõputult!

  • Mõõdud: 23,5 x 5 x 16 cm
  • Materjal: puit
  • Soovituslik vanus: 12+ kuud
  • Standard: EN-71-1-2-3

 • 24.95

   

  Hurrraaa! Little Dutch soovib Sulle palju õnne sünnipäevaks! Tähista oma sünnipäeva koos Little Dutch’i puidust mängutordiga. See maitsva välimusega mängutort on absoluutne pilgupüüdja igal sünnipäevalaual. Kaunista see imeline kook puuviljade ja vahukoorega ning jaga seda oma külalistele.

  See 26-osaline XL tordikomplekt sisaldab tordialust, 6 viilu kooki ja eemaldatavaid küünlaid, koogilabidat, erinevaid kaunistusi ja numbreid 1 kuni 5.

 • 24.95

   

  Kinnitage oma tööriistavöö ja ehitustegevus alaku! Majas on nii palju asju, mida ehitada ja parandada. Omaenda mõõdulindi, tangide, noa, viili ja käsisaega komplekti puhul on teil olemas kõik väikeste ehitusprojektide jaoks vajalikud tööriistad. Väikelastele meeldib kopeerida oma vanemaid ja matkida kõike, mida nad teevad. See Little Dutch’i  stiilne reguleeritav mänguvöö arendab loovust ja motoorseid oskusi ning võimaldab lastel lasta oma kujutlusvõimel vabalt lennata. Suurepärane komplekt 5 tööriistaga rollimängudeks.

  • Mõõdud: 28 x 16 x 8 cm
  • Komplekti kuulub: mõõdulint, tangid, nuga, viil ja käsisaag
  • Vanus: 3+ aastat

  FSC on puidu tarneahela sertifikaat.

  Little Dutch´i puidust mänguasjad on toodetud kvaliteetsest puitmaterjalist ning kõik kasutatud värvid on testitud ja allergia vabad.

 • 24.95

   

  Vahvate loomamotiividega puidust beebimänguasi ALLIE, mis arendab koordinatsiooni silmade ja käeliigutuste vahel ning pakub beebile põnevust pikaks ajaks. Armas kingiidee!

  Materjal: Pöök

  Soovitav vanus: 0+ aastat

  Mõõdud: diameeter 15 cm

  CA-, CE-märgis

 • 24.95

   

  Vahvate loomamotiividega puidust beebimänguasi ALLIE, mis arendab koordinatsiooni silmade ja käeliigutuste vahel ning pakub beebile põnevust pikaks ajaks. Armas kingiidee!

  Materjal: Pöök

  Soovitav vanus: 0+ aastat

  Mõõdud: diameeter 15 cm

  CA-, CE-märgis

 • 27.95

   

  Põnev mäng lastele – tähelepanu, valmis olla, START! Selle vahva rallirajaga on kaasas 4 kujukest (sinisel komplektil 4 autot, roosal komplektil 4 kaunistatud ratast), millega saab võidu mäest alla kihutada. Kes neist võidab? Lisaks lõbusale ja kestvale mänguajale, stimuleerib see mänguasi ka laste käte-silmade koordinatsiooni. Lapsed lihtsalt armastavad seda!

  Puhasta
 • 22.95

   

  Lapsepõlve lemmik tänapäevases kuues! 5 avatavast nukust koosnevad matrjoškad arendavad loogilist mõtlemist ning peenmotoorikat ja on vingeks lisandiks igale lastetoale.

  Petit Monkey on omanäolise ja lustaka disainikeelega Hollandi lastebränd, kelle tooted on loodud koostöös andekate illustraatoritega.

  Puhasta