Petit Boum sädelev sensoorne täht FLOW STAR

19.95

Laos

 

Säravaim täht on saabunud ✨ See võluv ning pilkupüüdev Petit Boum sensoorne täht sillerdab tuhandetes kaunites varjundites, kui aga hoiad tähte pisut aega ereda valguse käes ning siis kustutad tule, avaneb hoopis uus võlumaailm – tähekese osad helendavad pimedas. Pisike osa galaktikast sinu käte vahel!

See kaunis ent minimalistlik mänguasi haarab nii väikesed kui suured pikkadele võlurännakutele ning on tõeliselt pilkupüüdev nii pisikesele ilmakodanikule kui ka suuremale jütsile – soeta või iseendale! Tähe voolav sisu kütkestab ning rahustab meeli üheaegselt. Stimuleerib nägemismeelt, parandab keskendumisvõimet ning aitab koondada lapse tähelepanu. Seda võikski silmitsema jääda..🔮

Mugava viisnurkse kujuga, mis sobitub ideaalselt pisikestesse kätesse.

Materjal: pöök, plastik

Mõõdud: 19 x 19 x 2 cm

Soovitav vanus: 6+ kuud

Brand

Petit Boum

Petit Boum on 2016. aastal loodud Hispaania väikeettevõte, kelle südameasjaks on luua pilkupüüdvaid ning arendavaid sensoorseid mänguasju, mis pakuks mängurõõmu nign tegevust pikaks ajaks. Petit Boum sensoorsed pudelid on saadaval pea 50 erinevas disainis, tekitades pisikestes inimestes huvi värvide ning helide vastu. Kollektsiooni hitt-toode - sillerdav ja sädelev pimedas helendav sensoorne täht - on paljude laste lemmik üle maailma!

Petit Boum sädelev sensoorne täht FLOW STAR

Lisa korvi