BLAFRE roostevabast terasest joogipudel, 2 mõõtu

- 10 % soodus

17.9519.95

 

Praktiline ja ajatu disainiga kergest ühekordsest roostevabast terasest joogipudel 2005. aastal loodud Norra perebrändilt BLAFRE, mis teenib sind ja sinu väikest inimest pikki aastaid. Pudeli minimalistlikku ent pilkupüüdvat disaini ilmestab värviline pudelikork ning värvivalikute hulk on suur – igaüks leiab oma!

Pudel on valmistatud roostevabast terasest ning kork on silikoontihendiga BPA- ja ftalaadivabast plastikust – tooted on loodud kestma võimalikult kaua. Pudeleid on kollektsioonis kolmes mõõdus, Nordluvi valikust leiad hetkel 300ml ning 500ml pudelid. Pudelile on võimalik juurde osta lihtsamaks ja kiiremaks kasutamiseks lekkekindel flip-top otsaga kork, mille värvivariatsioonid leiad SIIT.

Võib pesta käsitsi mitteabrasiivsete vahenditega või nõudepesumasinas, mitte kasutada mikrolaineahjus või sügavkülmas.

Mõõdud: 7×13 cm (300ml), 7×18 cm (500ml)

Brand

BLAFRE

Norra brändi BLAFRE valikust leiad mängulised ning värvilised tooted lastele ning täiskasvanutele. Minimalistliku disainiga roostevabast terasest joogipudelid on laste ja lapsevanemate tõelised lemmikud!

Sulle võib meeldida ka…

 • 20.95

  Nordluv’i väikeste sõbrakeste lemmik!

  Olgu su lapsuke püsti, pikali, selili või kõhuli – tänu kõrre otsas olevale raskusele saab sellest lekkekindlast sangadega joogipudelist juua igast asendist! Spetsiaalne joomistila hoolitseb, et laps haaraks pudelit õigesti ning soodustab korrektset hammaste tulekut – erinevalt kõrrega pudelist jaotub tänu laiemale tilale surve hammastele ühtlaselt.

  Ideaalne üleminekuks lutipudelilt joogitassile. Väikeste inimeste poolt palavalt kiidetud!

  Puhasta
 • 24.95

   

  Lustakas ja kvaliteetne Norra brändi Baby Livia roostevabast terasest laste termospudel, mis on käepäraseks kaaslaseks nii kuumal suvepäeval kui krõbedas külmas. Pudelil löövad tantsu Rudy the Fox, Isak the Polar Bear, Elvis the Moose, Sonja the Sheep ja Hans the Rooster!

  Joogipudel hoiab külmad joogid külmana 24 tundi, kuumad joogid kuumana 12 tundi.

  Mahutavus: 400 ml

  Puhasta
 • - 22 % soodus
  Original price was: €8.95.Current price is: €6.95.

  Flip-top otsaga lekkekindel kork BLAFRE roostevabast terasest joogipudelile.

  Kork sobib kokku kõigi Blafre pudelimõõtudega – 300ml, 500ml ja 750ml. Värvivalikute nägemiseks klikka värviringikestele.

  Materjal: BPA- ja ftalaadivaba food-safe plastik.

  Puhasta

BLAFRE roostevabast terasest joogipudel, 2 mõõtu

Lisa korvi