HE OR SHE pisikeste käte söögitarvikute komplekt (lusikas ja kahvel)

14.95

HE OR SHE söögitarvete komplekt, mille pehmest food-grade silikoonist käepidemed on disainitud, sobitumaks ideaalselt pisikestesse kätesse!

Tarvikutega kokkusobivad nõudekomplektid leiad siit

Kirjeldus

★ Materjalid: 316 roostevaba teras, LFGB-sertifikaadiga food-grade silikoon, mis on BPA-, PVC-, lateksi-, plii- ja ftalaadivaba

★ Toodet võib pesta nõudepesumasinas (ülemine rest)

Brand

HE OR SHE

Sulle võib meeldida ka…

 • 13.95

  Ülemaailmselt menukas baby-led weaning abivahend nüüd Eestis! Soovitav vanus 6+ kuud. Komplektis 2 eellusikat iseseisva söömise hõlpsamaks alustamiseks ning toetamiseks.

  Algused on alati rasked.. NumNum GOOtensil’i innovaatiline disain teeb lapsele lisatoidu tutvustamise lihtsamaks, kuna seda võib käes hoida mitut pidi – lusikal olevad kanalid haaravad toitu ning ei lase sel maha kukkuda. Laps harjub lusikat käes hoidma ning harjutab koordinatsiooni. GOOtensil on väga heaks abiliseks ka püree- ja näputoidu kombineerimisel.

  Esimese etapi eellusikal on tekstuurne pind mis haarab vedelama koostisega püreed, smuutit või putru täpselt nii palju, et väikelaps saab uute maitsetega harjuda. Lusika pind on heaks abiliseks ka valutavate igemete masseerimisel. Teise etapi GOOtensil on juba pisut osavamatele, haarates paksemaid toite ning olles heaks eeltarvikuks tavalusikale.

  GOOtensils eellusikad teevad toitudega katsetamise alustamise põnevaks, pakkudes väikesele inimesele eduelamuse!

  Puhasta

HE OR SHE pisikeste käte söögitarvikute komplekt (lusikas ja kahvel)

Lisa korvi