Little Dutch puidust vikerkaar Vintage FSC

26.95

Ainult 2 laos

 

Little Dutch’i puidust vikerkaar on puitkaartest virnastatav torn, millest moodustub kaunis vikerkaar. Vikerkaarega on lõbus mängida ja sealjuures kaunistab see ka Teie lapse tuba. Vikerkaar koosneb kuuest kaarest, mis omavahel kokku sobituvad. Teie laps saab neid poolringikujulisi kujundeid kasutada mängimiseks ja õppimiseks ning teha igasuguseid kujundeid, kasutades oma kujutlusvõimet. Neid kaari saab kasutada ka näiteks rongitunnelina, väikeste majadena nukukeste jaoks või mägedena autodele. Vanemaks saades saab laps õppida vikerkaare kaartega tasakaalu ja gravitatsiooni olemust. Võimalusi on lõputult!

  • Mõõdud: 23,5 x 5 x 16 cm
  • Materjal: puit
  • Soovituslik vanus: 12+ kuud
  • Standard: EN-71-1-2-3

Kirjeldus

FSC on puidu tarneahela sertifikaat.

Little Dutch’i puidust mänguasjad on toodetud kvaliteetsest puitmaterjalist ning kõik kasutatud värvid on testitud ja allergiavabad.

Brand

Little Dutch

Little Dutch on Hollandist pärit, Sinu kõige väiksemale sõbrale loodud bränd. Little Dutchi toodete hulgast leiad vajaliku mängu-, söögi- ja vanniajaks. Puidust vikerkaared, motoorikakeskused, kellad-rongid-ksülofonid ja palju muud imekaunist ja praktilist, mis sobitub kenasti interjööri ning annab sinu pisikesele tegevust pikaks ajaks.

Little Dutch puidust vikerkaar Vintage FSC

Lisa korvi