Petit Boum sensoorsete pudelite komplekt MAGIC

39.95

Laos

 

Ava oma pisikesele värvide ning valgussillerduse võlumaailm nende Petit Boum sensoorsete pudelitega. Keeruta, raputa, keera tagurpidi ja püsti – mängulusti jagub pikaks ajaks! Imekaunis ning asjalik lisand igasse lastetuppa. Stimuleerib nägemis- ja kuulmismeelt, parandab keskendumisvõimet ning aitab koondada lapse tähelepanu.

Komplektis MAGIC on 3 Float sarja pudelit – lilla, roosa ning sinine sillerdava glitter-sädeluse ning pallikestega pudel.

Virmaliste ning tähistaeva kromaatilistes toonides maagia – see vaatemäng püüab nii päris pisikese kui ka juba pisut suurema sõbrakese pilku pikaks ajaks!

Soovitav vanus: 3+ kuud

Hooldamine: puhastada niiske lapiga, mitte panna vette, kaitsta pikaajalise otsese päikesevalguse eest

BPA- ja ftalaatide vaba, pudelid on topeltkorgiga et tagada maksimaalne turvalisus

Brand

Petit Boum

Petit Boum on 2016. aastal loodud Hispaania väikeettevõte, kelle südameasjaks on luua pilkupüüdvaid ning arendavaid sensoorseid mänguasju, mis pakuks mängurõõmu nign tegevust pikaks ajaks. Petit Boum sensoorsed pudelid on saadaval pea 50 erinevas disainis, tekitades pisikestes inimestes huvi värvide ning helide vastu. Kollektsiooni hitt-toode - sillerdav ja sädelev pimedas helendav sensoorne täht - on paljude laste lemmik üle maailma!

Petit Boum sensoorsete pudelite komplekt MAGIC

Lisa korvi