Silikoonist ladumistopsid TOWER

22.95

Need ägedad silikoonist ladumistopsid arendavad lapse peenmotoorikat ning koordinatsiooni, andes tegevust pikaks ajaks nii toas, vannis kui rannaliival!

Pehmest food-grade silikoonist mängutopsid on beebile ohutud, seetõttu on need ka heaks närimisleluks, leevendades beebi sügelevaid igemeid.

Kaunites toonides topsid sobituvad mõnusasti erinevatesse interjööridesse.

 

Kirjeldus

★  Toode on keskkonnasõbralikust pehmest food-grade silikoonist, mis on BPA-, PVC-, lateksi-, plii- ja ftalaadivaba

★  Komplektis on 8 topsi, millel kõigil on põhjas erisugune muster

★  Toodet võib pesta nõudepesumasinas (ülemine rest)

Enne esmakordset kasutamist pista nõudepesumasinasse, steriliseerida keevas vees või puhastada pesuvahendi ja sooja veega.

Lisainfo

Disain

,

Sulle võib meeldida ka…

 • 21.95

   

  See Little Dutch’i mängukomplekt “Koputa ja loo” annab lastele võimaluse olla loominguline ja lapselikult fantaasiarikas. Tõeliselt haarav mäng igale väikesele inimesele!

  Mängukomplekt sisaldab puidust geomeetrilisi kujundeid ja tugevast kõrgkvaliteetsest papist illustreeritud figuure. Lapsed saavad lasta oma kujutlusvõimel lennata ja puidust haamriga erinevaid kujundeid kinni koputades luua kõige ilusamaid fantaasiastseene.

  Antud mängukomplekt sisaldab: 1 korgist alusplaat, 1 puidust haamer, erinevad puidust ja papist kujundid, 4 näidist ja 70 naela

 • 21.95

   

  Imearmas ladumistorn Petit Monkeylt. Komplektis on 10 kuubikut, mille külgedel numbrid, värvilised tähed, loomad ning loendatavad metsaannid. Arendab peenmotoorikat, loovust ning loogilist mõtlemist. Vahva kingiidee!

  Materjal: tugev papp; värvitud mittetoksiliste soja baasil värvidega

  Mõõdud: torni kõrgus 89 cm; suurim kuubik 13,5 x 13,5 x 13,5 cm; väikseim kuubik 4,5 x 4,5 x 4,5 cm

 • 15.95

  Ägeda disainikeelega Hollandi brändi vanPauline pehmed EVA-foam materjalist mänguklotsid, millest jagub mängulusti pikaks ajaks!

  Komplektis on 12 ehitusklotsi ning need on heaks alternatiiviks puidust klotsidele, sest on pehmed – nii jäävad kõik väiksed tegelased mänguhoos terveks 🙂

  Testitud standardi SGS järgi (SGS T52010321433TY)

  Puhasta
silikoonist ladumistopsid TOWER

Silikoonist ladumistopsid TOWER

Lisa korvi