Peppermint

5 Products

Filters
 • 31.95

   

  See vahva Liewoodi LCD joonistustahvel pakub põnevust ja tegevust pikaks ajaks ja laseb lapse fantaasial lennata. Vahva kaaslane nii koju, autosõidule kui reisile! Kui pilt on valmis ning soovid alustada uut, saad kustutada ekraanil oleva joonistuse vaid ühe nupuvajutusega! Tahvli tagaküljel on ka nupuke, et olemasolevat pilti jäädvustada.

  Komplektis on ka tahvliga sobilik pliiats.

  Mõõdud: 24 x 18.5 cm

  Materjal: Raam ja pliiats – 100% ABS; Ekraan – 100% PVC

  CE-märgis, UKCA-märgis

  Soovitav vanus: 4+ aastat

  Puhasta
 • 13.95

   

  Et kaosest saaks taas kord..

  Praktilised ja minimalistlikud hoiukastid WESTON S suuruses. Multifunktsionaalsetesse lihtsasti kokkupandavatesse kastidesse võib hoiustada laste- ja kontoritarbeid või hoopis midagi muud meelepärast – võimalused on piiritud! Kaunis viis asju organiseerida ja süstematiseerida.

  Vastupidav ja kerge materjal, kaste saab hoiustada üksteise peal.

  Materjal: 100% PP

  Mõõdud: HEIGHT 9.5, LENGTH 25, WIDTH 18, VOLUME (L) 5

  Komplektis on 2 karpi.

  Puhasta
 • 11.95

   

  Vahva loomamotiividega Liewoodi hambahari on ideaalne hambahari lapse esimeste hammaste hooldamiseks ning sobilik vanuses 0-3 aastat. Komplektis on 2 hambaharja.

  2in1 toode, mis täidab nii hambaharja kui närimislelu funktsiooni. Ergonoomilise kujuga käepideme silikoonist nupukesed aitavad leevendada hammaste tulekuga kaasnevat ebamugavust. Pehme väike hambaharja pea sobib ka kõige pisematele suudele ning on õrn igemete vastu.

  Materjal: silikoon, nailon

  Mõõdud: 2,5 x 4 x 10 cm

  Väikelapse hambaharja on soovitav vahetada iga 3 kuu tagant.

  Puhasta