vanaroosa Burlwood

6 Products

Filters
 • 21.95

   

  Kes, kes on kauneim kogu maal.. 🌈

  See imekaunis ja praktiline silikoontaldrik UK brändilt BooChew viib su väiksekese maitsvatele rännakutele ning muudab ka tavalise pudru tõeliselt vahvaks maitseelamuseks! Taldrikul on kujutatud vikerkaar, vihma-/lumesadu ja päike, mis pakuvad silmailu ning rõõmu nii suurtele kui väikestele.

  Silikoonist taldrik haakub laua/söögitooli külge ning on ideaalse suurusega väikelapse toidukorraks. Ning mis boonuseks – see on toodetud rangelt testitud LFGB sertifikaadiga food-grade silikoonist, mida võib kasutada nii mikrolainahjus kui tavalises praeahjus, et toitu näiteks seal sees valmistada. Sektsioonidega taldrik muudab söögiaja mänguliseks ning on heaks abiliseks näiteks näputoiduga alustamisel, pidades vapralt vastu ka kõige aktiivsemate pisikeste sööjate vingerpussidele – see on purunemiskindel, pehme ja uskumatult praktiline!

  Toode sobitub suurepäraselt BooChew esimeste söögitarvikutega, mille leiad siit.

  Sobib suurepäraselt ka kingituseks, sest tuleb imeilusas pakendis.

  Puhasta
 • 11.95

  Unikaalse disainiga esimesed söögitarvikud UK brändilt BooChew. Kaelkirjaku disainiga ergonoomilised tarvikud on tõeliselt vahvad kaaslased sinu pisikese söömisteekonnal. Tegemist on kaks-ühes tootega – ühes otsas on kahvel, teises lusikas, millega toidumaailma avastamist alustada. Kahvli piid on ringjalt, nii et toit jääb sinna hõlpsamini külge kui tavapärase kahvliga. Kuna komplektis on 2 tarvikut, saab neid üheaegselt kasutada ning sel moel õppida ka kahvli-noa hoidmist. Ning mis boonuseks – need on toodetud rangelt testitud LFGB sertifikaadiga food-grade silikoonist, mis on purunemiskindel, pehme ja uskumatult praktiline.

  Toote värvigamma sobitub suurepäraselt BooChew Rainboo sektsioonidega taldrikuga, mille leiad siit.

  Puhasta
 • 12.95

   

  Minimalistlik silikoonist põll UK väikeettevõttelt BooChew.

  LFGB-sertifikaadiga food-grade silikoonist põll sobib tänu reguleeritavale kinnisele erinevas vanuses beebidele ning väikelastele.

  Silikoonpõllel on praktiline kogumistasku, mis püüab kinni kõik mis esimese, teise või kasvõi kümnenda katsega suust mööda läks.. harjutamine teeb meistriks!

  Mõõdud: 22.5 x 27 x 3.5 cm;

  Puhasta