virsik Pearl

5 Products

Filters
Done
 • 10.95

   

  Innovaatilise disainiga väike silikoonist joogitass UK menukalt baby-led-weaning brändilt EasyTots®!

  DinkyCup on tilluke väga olulisel põhjusel – et sobituda pisikestesse kätesse ning julgustada ise joomise katsetamist juba alates 4. elukuust. Avatud tassist joomine on oluline arenguetapp, mis julgustab kiiremat peenmotoorika ning suuõõne arengut. Pehme silikoonmaterjal kaitseb beebi arenevaid igemeid ja hambaid. Ideaalne üleminekuks pudelilt tassile!

  Tassil on non-slip pisikesed täpikesed, et see püsiks mõnusasti kindlalt käes.

  Eriline ümara põhjaga disain tagab, et tops jääb püsti, ükskõik mis asendis väikelaps selle lauale paneb – see balansseerib end tagasi püsti nagu jonnipunn!

  Puhasta
 • - 15 % soodus
  16.9519.95

   

  New & improved disainiga populaarsed silikoontaldrikud UK menukalt baby-led-weaning brändilt EasyTots®! Uuendatud mudelil on 5 ülitugevalt laua külge kinnituvat iminappa. 10 eriilmelise värvivaliku hulgast leiab igaüks oma!

  See menukas EasyTots® sektsioonidega silikoonist taldrik on vääriliseks vastaseks energilistele sööjatele ning on igati praktiline – EasyMat Mini küljed on kokkumurtavad ning taldrikul on kaas ning kotike, et saaks seda igale poole kaasa võtta.

  LFGB sertifikaadiga food-grade silikoonist taldrik on saadaval mitmes lustakas värvitoonis, et igaüks leiaks oma.

  Puhasta
 • 19.95

  Mis võiks olla parem kui 1 iminapaga laua külge kinnituv taldrik.. 5 iminapaga ülitugevalt laua külge kinnituv silikoontaldrik!

  Uus EasyTots® valikus! See silikoonist taldrik on vääriliseks vastaseks energilistele sööjatele ning on igati praktiline – EasyMat MiniMax küljed on kokkumurtavad ning taldrikul on kaas ning kotike, et saaks seda igale poole kaasa võtta.

  LFGB sertifikaadiga food-grade silikoonist taldrik on saadaval kahes lustakas värvitoonis, et igaüks leiaks oma.

  Puhasta