kollane Buttercup

12 Products

Filters
 • 3.95

   

  Naturaalne MĪCI voolimismass lastele – sobib suurepäraselt sensoorseks mänguks, peenmotoorseks tegevuseks, värvide, kujundite õppimiseks ning rollimängudes.

  Ideaalne lasteaia- ja koolieelseteks tegevusteks.

  Kasutage kunsti- või õppematerjalina ning laske fantaasial lennata!

  MĪCI voolimismass on pehme, hästi voolitav ja lõhnab mõnusalt vanilje järgi.

  Kõiki MĪCI tooteid näed SIIT.

  Kaal – 120 grammi

  Valmistatud söödavatest koostisosadest, kuid ei ole mõeldud söömiseks.

  Allergeenid: nisu

  Valmistatud Lätis.

  Puhasta
 • 3.95

  Auhinnatud Brush Baby FlossBrush näritava otsaga hambahari on ideaalne hambahari lapse esimeste hammaste hooldamiseks ning sobilik vanuses 0-3 aastat.

  2in1 toode, mis täidab nii hambaharja kui närimislelu funktsiooni. Käepideme silikoonist nupukesed aitavad leevendada hammaste tulekuga kaasnevat ebamugavust. Pehme väike hambaharja pea sobib ka kõige pisematele suudele ning on õrn igemete vastu. Hambaharja värviline osa näitab sobilikku harjale pandava hambapasta kogust.

  Kahe erineva pikkusega pehmed harjased: lühikesed harjased puhastavad hambapinda ning pikemad harjased aitavad puhastada hammaste vahelt.

  Väikelapse hambaharja on soovitav vahetada iga 3 kuu tagant.

  Hambahari on saanud 2020. aasta Mother&Baby auhindadel esikoha – tõeliselt kuldaväärt toode!

  Puhasta
 • 10.95

   

  Innovaatilise disainiga väike silikoonist joogitass UK menukalt baby-led-weaning brändilt EasyTots®!

  DinkyCup on tilluke väga olulisel põhjusel – et sobituda pisikestesse kätesse ning julgustada ise joomise katsetamist juba alates 4. elukuust. Avatud tassist joomine on oluline arenguetapp, mis julgustab kiiremat peenmotoorika ning suuõõne arengut. Pehme silikoonmaterjal kaitseb beebi arenevaid igemeid ja hambaid. Ideaalne üleminekuks pudelilt tassile!

  Tassil on non-slip pisikesed täpikesed, et see püsiks mõnusasti kindlalt käes.

  Eriline ümara põhjaga disain tagab, et tops jääb püsti, ükskõik mis asendis väikelaps selle lauale paneb – see balansseerib end tagasi püsti nagu jonnipunn!

  Puhasta
 • - 19 % soodus
  16.9520.95

   

  New & improved disainiga populaarsed silikoontaldrikud UK menukalt baby-led-weaning brändilt EasyTots®! Uuendatud mudelil on 5 ülitugevalt laua külge kinnituvat iminappa. 10 eriilmelise värvivaliku hulgast leiab igaüks oma!

  See menukas EasyTots® sektsioonidega silikoonist taldrik on vääriliseks vastaseks energilistele sööjatele ning on igati praktiline – EasyMat Mini küljed on kokkumurtavad ning taldrikul on kaas ning kotike, et saaks seda igale poole kaasa võtta.

  LFGB sertifikaadiga food-grade silikoonist taldrik on saadaval mitmes lustakas värvitoonis, et igaüks leiaks oma.

  Puhasta
 • 23.95

  Mis võiks olla parem kui 1 iminapaga laua külge kinnituv taldrik.. 4 iminapaga ülitugevalt laua külge kinnituv silikoontaldrik!

  See EasyTots® sektsioonidega silikoonist taldrik on vääriliseks vastaseks energilistele sööjatele ning on igati praktiline – EasyMat Perfect Fit sobitub täpselt IKEA Antilop söögitooli lauale.

  LFGB sertifikaadiga food-grade silikoonist taldrik on saadaval mitmes lustakas värvitoonis, et igaüks leiaks oma.

  Puhasta
 • 5.95

  Esimesed söögitarvikud UK brändilt EasyTots, millega on hea toidumaailmaga tutvumist alustada. Lusikas ja kahvel on ergonoomilise kujuga ning sobituvad ideaalselt väikestesse kätesse. PS – kõvera kuju tõttu sobib paremakäelistele, kui laps eelistab kasutada vasakut kätt, vaata meie teisi söögitarvikuid SIIT.

  Mõõdud: ca 11.5 cm

  Materjal: BPA-vaba PP/TTP

   

   

  Puhasta
 • 3.10

  Brush-Baby FlossBrush sügavpuhastavate harjastega laste hambahari vanusele 3-6 eluaastat on loodud hambapinna ja hambavahede efektiivseks puhastamiseks. Sobib ka lastele, kes kannavad breketeid ning kes ei kasuta hambaniiti.

  Hambaharja erineva pikkusega harjased puhastavad sügavuti ka raskesti ligipääsetavates kohtades.

  Puhasta
 • - 10 % soodus
  Original price was: €3.10.Current price is: €2.80.

  Brush-Baby FlossBrush sügavpuhastavate harjastega laste hambahari vanusele 6+ eluaastat on loodud hambapinna ja hambavahede efektiivseks puhastamiseks. Sobib ka lastele, kes kannavad breketeid ning kes ei kasuta hambaniiti.

  Hambaharja erineva pikkusega harjased puhastavad sügavuti ka raskesti ligipääsetavates kohtades.

  Puhasta