Blossoms Sage

3 Products

Filters
 • 27.9529.95

   

  See väike vahva laste seljakott on ideaalse suurusega käepäraseks kaaslaseks näiteks lasteaeda, reisile või seiklema! Seljakotil on suur põhitasku ning üks sisetasku, et kõik vajalik kaasa varuda. Kotil on reguleeritavad pehmendustega õlarihmad, tugevdatud seljaosa ning ees klõpskinnitus, et kott ikka kindlasti paigas püsiks.

  Mõõdud: 23.5 x 30 x 10 cm cm; 7 L

  A Little Lovely Company on 2014. aastal loodud Hollandi lastebränd. Eesmärgiga tuua igapäevasesse ellu rohkem ilu ja rõõmu, on Little Lovely pühendunud lastele ja beebidele ainulaadsete kvaliteetsete toodete loomisele. Making life lovely!

  Puhasta
 • 23.95

   

  Kvaliteetne ning kaunis A Little Lovely Company roostevabast terasest termospudel, mis on käepäraseks kaaslaseks nii kuumal suvepäeval kui krõbedas külmas.

  Joogipudelil on lekkekindel kõrrega spordikork (roostevabast terasest kork on võimalik eraldi juurde osta). Korgil on ka aas, millega on mugav pudelit kinnitada näiteks koti või jalutuskäru külge.

  Materjal: roostevaba teras

  Joogipudel mahutab 350 ml; mõõdud – 7.3 x 20 x 7.3 cm

  Soovitav käsipesu, et pudelit kaunistavad pildid ja tegelased kestaks võimalikult kaua. Ei sobi kasutamiseks mikrolaineahjus ega sügavkülmas.

  Puhasta