Mustard/Tuscany Rose mix

4 Products

Filters
 • 29.95

   

  See imekaunis ja praktiline iminapaga silikoonkauss Liewoodilt viib su väiksekese maitsvatele rännakutele ning muudab ka tavalise söögikorra tõeliselt vahvaks maitseelamuseks!

  Silikoonist kauss haakub iminapaga laua/söögitooli külge ning on ideaalse suurusega väikelapse toidukorraks. Ning mis boonuseks – see on toodetud rangelt testitud LFGB sertifikaadiga food-grade silikoonist, mida võib kasutada nii mikrolainahjus kui tavalises praeahjus, et toitu näiteks seal sees valmistada. Kauss muudab söögiaja mänguliseks ning on heaks abiliseks näiteks näputoiduga alustamisel, pidades vapralt vastu ka kõige aktiivsemate pisikeste sööjate vingerpussidele – see on purunemiskindel, pehme ja uskumatult praktiline!

  Mõõdud: 16 x 5,3 cm, komplektis 2 kaussi

  Puhasta
 • 32.95

   

  See imekaunis ja praktiline sektoritega silikoontaldrik Liewoodilt viib su väiksekese maitsvatele rännakutele ning muudab ka tavalise söögikorra tõeliselt vahvaks maitseelamuseks!

  Silikoonist taldrik haakub iminapaga laua/söögitooli külge ning on ideaalse suurusega väikelapse toidukorraks. Ning mis boonuseks – see on toodetud rangelt testitud LFGB sertifikaadiga food-grade silikoonist, mida võib kasutada nii mikrolainahjus kui tavalises praeahjus, et toitu näiteks seal sees valmistada. Sektsioonidega taldrik muudab söögiaja mänguliseks ning on heaks abiliseks näiteks näputoiduga alustamisel, pidades vapralt vastu ka kõige aktiivsemate pisikeste sööjate vingerpussidele – see on purunemiskindel, pehme ja uskumatult praktiline!

  Mõõdud: 17 x 2,7 cm, komplektis 2 taldrikut

  Puhasta