Sandy/Oat mix

4 Products

Filtreeri
Done
 • 27.95

   

  See imekaunis ja praktiline iminapaga silikoonkauss Liewoodilt viib su vÀiksekese maitsvatele rÀnnakutele ning muudab ka tavalise söögikorra tÔeliselt vahvaks maitseelamuseks!

  Silikoonist kauss haakub iminapaga laua/söögitooli kĂŒlge ning on ideaalse suurusega vĂ€ikelapse toidukorraks. Ning mis boonuseks – see on toodetud rangelt testitud LFGB sertifikaadiga food-grade silikoonist, mida vĂ”ib kasutada nii mikrolainahjus kui tavalises praeahjus, et toitu nĂ€iteks seal sees valmistada. Kauss muudab söögiaja mĂ€nguliseks ning on heaks abiliseks nĂ€iteks nĂ€putoiduga alustamisel, pidades vapralt vastu ka kĂ”ige aktiivsemate pisikeste sööjate vingerpussidele – see on purunemiskindel, pehme ja uskumatult praktiline!

  MÔÔdud: 16 x 5,3 cm, komplektis 2 kaussi

  Puhasta
 • 29.95

   

  See imekaunis ja praktiline sektoritega silikoontaldrik Liewoodilt viib su vÀiksekese maitsvatele rÀnnakutele ning muudab ka tavalise söögikorra tÔeliselt vahvaks maitseelamuseks!

  Silikoonist taldrik haakub iminapaga laua/söögitooli kĂŒlge ning on ideaalse suurusega vĂ€ikelapse toidukorraks. Ning mis boonuseks – see on toodetud rangelt testitud LFGB sertifikaadiga food-grade silikoonist, mida vĂ”ib kasutada nii mikrolainahjus kui tavalises praeahjus, et toitu nĂ€iteks seal sees valmistada. Sektsioonidega taldrik muudab söögiaja mĂ€nguliseks ning on heaks abiliseks nĂ€iteks nĂ€putoiduga alustamisel, pidades vapralt vastu ka kĂ”ige aktiivsemate pisikeste sööjate vingerpussidele – see on purunemiskindel, pehme ja uskumatult praktiline!

  MÔÔdud: 17 x 2,7 cm, komplektis 2 taldrikut

  Puhasta