Vehicles/Dove Blue mix

10 Products

Filters
 • - 15 % soodus
  23.7527.95

   

  Kvaliteetne ning kaunis Liewood FALK roostevabast terasest termospudel, mis on käepäraseks kaaslaseks nii kuumal suvepäeval kui krõbedas külmas.

  Joogipudelil on lekkekindel spordikork. Korgil on ka aas, millega on mugav pudelit kinnitada näiteks koti või jalutuskäru külge.

  Roostevabast terasest joogitermos hoiab külmad joogid külmana 24 tundi, kuumad joogid kuumana 12 tundi.

  Materjal: 18/8 premium kõrgkvaliteetne roostevaba teras

  Joogipudel mahutab 350 ml.

  Soovitav käsipesu, et pudelit kaunistavad pildid ja tegelased kestaks võimalikult kaua. Ei sobi kasutamiseks mikrolaineahjus ega sügavkülmas.

  Puhasta
 • - 11 % soodus
  24.9527.95

   

  Kvaliteetne ning kaunis Liewood KIMMIE roostevabast terasest termospudel, mis on käepäraseks kaaslaseks nii kuumal suvepäeval kui krõbedas külmas. Joogipudelil on lekkekindel kõrrega kork.

  Materjal: 18/8 premium kõrgkvaliteetne roostevaba teras

  Joogipudel mahutab 250 ml.

  Soovitav käsipesu, et pudelit kaunistavad pildid ja tegelased kestaks võimalikult kaua. Ei sobi kasutamiseks mikrolaineahjus ega sügavkülmas.

  Puhasta
 • - 16 % soodus
  35.9542.95

   

  Liewoodi menukas rannakomplekt, milles on kõik vajalik lõbusateks vee- ja liivamängudeks! Komplekt on valmistatud tugevast ning kergest silikoonist, mida on ülimugav seiklustele kaasa pakkida (läheb väikseks kokku ning kannatab muljumist), kestab kaua ning näeb ka pärast aastaid kasutamist välja nagu uus – tõeline investeering, mida saab õele-vennale-sõbrale edasi pärandada.

  Komplekti kuulub: käepidemega ämber, 4 liivavormi, 1 kühvel

  Mõõdud: Ämber 14 x ⌀10 cm / Kühvel: 22 cm x 6.5 cm / Vormid: ca ⌀ 8 cm

  Puhasta
 • -16% soodus
  35.95

  Disain: Vehicles/Dove Blue mix

 • 19.9521.95

   

  Praktiline lihtsasti puhastatav silikoonist lauamatt Liewoodilt, mis muudab söögiaja mängulisemaks ning on sobilik ka näiteks kunstitegevusteks, et laud millegagi pihta ei saaks. Lauamatt on tõeliselt kihvt ning kaunistab lisaks praktilistele omadustele iga interjööri. Pärast kasutamist pista nõudepesumasinasse või pühi/pese puhtaks ja riputa kuivama.

  Materjal: food-grade silikoon

  Mõõdud: 42,1 cm x 30,2 cm Aas: ⌀ 5,5 cm x 2 cm

  Puhasta
 • 24.95

   

  Kvaliteetne ning kaunis Liewood Warren silikoonist joogipudel, mis tänu oma kujule püsib lapsel mõnusasti käes, ei purune ega veere näiteks laua pealt maha.

  Joogipudelil on lekkekindel spordikork. Korgil on ka aas, millega on mugav pudelit kinnitada näiteks koti või jalutuskäru külge.

  Materjal: LFGB-sertifikaadiga food-grade silikoon, kork – polüpropüleen

  Joogipudel mahutab 350 ml, mõõdud 18 cm x 6 cm x 6 cm

  Võib pesta nõudepesumasinas (kuni 65 kraadi), mitte kasutada ahjus/mikrolaineahjus.

  Puhasta