EasyTots® DinkyCup silikoonist väike joogitops 50ml. 4+ kuud

10.95

 

Innovaatilise disainiga väike silikoonist joogitass UK menukalt baby-led-weaning brändilt EasyTots®!

DinkyCup on tilluke väga olulisel põhjusel – et sobituda pisikestesse kätesse ning julgustada ise joomise katsetamist juba alates 4. elukuust. Avatud tassist joomine on oluline arenguetapp, mis julgustab kiiremat peenmotoorika ning suuõõne arengut. Pehme silikoonmaterjal kaitseb beebi arenevaid igemeid ja hambaid. Ideaalne üleminekuks pudelilt tassile!

Tassil on non-slip pisikesed täpikesed, et see püsiks mõnusasti kindlalt käes.

Eriline ümara põhjaga disain tagab, et tops jääb püsti, ükskõik mis asendis väikelaps selle lauale paneb – see balansseerib end tagasi püsti nagu jonnipunn!

Kirjeldus

Lugematul hulgal praktilisi omadusi:

★  Tooted on keskkonnasõbralikust pehmest LFGB sertifikaadiga food-grade silikoonist, mis on BPA-, PVC-, lateksi-, plii- ja ftalaadivaba

★  Tooteid võib pesta käsitsi või nõudepesumasinas (ülemine rest)

★  Max temperatuur +220 C kraadi, min temperatuur -40 C kraadi

★  Tassil on nii sise- kui välisküljel mõõduribad, mahutab 50ml vedelikku

Enne esmakordset kasutamist pista nõudepesumasinasse, steriliseerida keevas vees või puhastada pesuvahendi ja sooja veega.

Brand

EasyTots

EasyTots on Suurbritannia ettevõte, mille asutas Helen Davies, kahe vinge tüdruku ema. EasyTots keskendub uuenduslike baby-led weaning abivahendite loomisele, mis aitavad söögiaega muretumaks muuta väikelapse ise söömise teekonna algusest kuni 4-aastaseks saamiseni. Easytots – practical stuff made fun!

EasyTots® DinkyCup silikoonist väike joogitops 50ml. 4+ kuud

Lisa korvi