Liewood silikoonist loovusmatt KOFI

26.95

 

Asjalik loovusmatt KOFI Liewoodilt, mis hoiab lapse töökoha puhta ja vanema meele muretu!

KOFI silikoonist lauamatt kaitseb lauda plastiliini/voolimismasside, markerite, värvide ja muu eest ning on sobilik ka pisikesele söödikule. Loovusmatt on lihtsasti puhastatav (käsi- või masinpesu) ning komplektis on ka rõngas, et lauamatt pärast kasutamist kokku rullida ning kompaktselt hoiustada.

Materjal: 100% LFGB-sertifikaadiga silikoon, CE-märgis

Mõõdud: 65 x 42 cm; Rõngas: D 5,5 cmx H 2 cm

Brand

LIEWOOD

LIEWOOD on 2015. aastal loodud Taani bränd, kelle ambitsioon on propageerida jätkusuutlikku eluviisi - luua tooteid, mis kestavad põlvkondi ning kannavad endas väärtust. LIEWOODi disainikeel on kontseptuaalselt tugev, olles ühteaegu nii modernne kui õrn - kvaliteet, jätkusuutlikkus ning põhjamaine disain, mida saad usaldada!

Sulle võib meeldida ka…

 • 14.95

   

  Praktiline kvaliteetsest pehmest vinüülist NOUI NOUI Learning Table Setting lauamatt, mis kaunistab interjööri ning kaitseb lauda nii söömise kui kunstitegevuste ajal. Vahvate motiividega lauamatt õpetab lastele lõbusal moel õiget söögitarvikute asetust – isegi mänguasja jaoks on parkla!

  Lihtsasti puhastatav ning aitab takistada sööginõude ning kunstitarvete laualt maha libisemist.

  Mõõdud: 43×34 cm

  Vastab REACH standardile, formaldehüüdi- ja ftalaadivaba.

  Disainitud Taanis.

   

  Puhasta
 • 24.95

   

  Praktiline kvaliteetsest pehmest vinüülist NOUI NOUI suur lauamatt, mis kaunistab interjööri ning kaitseb lauda nii söömise kui kunstitegevuste ajal ning sobib ka näiteks kontorisse lauakatteks. Pisikestel õppijatel aitab see lauamatt numbrid ning loendamise selgeks saada nagu niuhti!

  Ei libise ning aitab takistada asjade laualt maha libisemist.

  Lihtsasti puhastatav vee ja seebiga.

  Mõõdud: 55×45 cm

  Vastab REACH standardile, formaldehüüdi- ja ftalaadivaba.

  Disainitud Taanis

 • 14.95

   

  Praktiline kvaliteetsest vinüülist NOUI NOUI lauamatt, mis kaunistab interjööri ning kaitseb lauda nii söömise kui kunstitegevuste ajal. Lihtsasti puhastatav ning aitab takistada sööginõude ning kunstitarvete laualt maha libisemist.

  Mõõdud: 43×34 cm

  Vastab REACH standardile, formaldehüüdi- ja ftalaadivaba.

  Disainitud Taanis.

   

  Puhasta

Liewood silikoonist loovusmatt KOFI

Lisa korvi