Arctic Adventures

3 Products

Filters
 • - 14 % soodus
  29.95

   

  See auhinnatud ja populaarne BiBADO Coverall põll hoiab lapse puhtana, olgu parajasti käsil mõnus söömaaeg või suur maalritöö. Ideaalne isepäistele väikestele inimestele, kes armastavad ise süüa ning toidu- ja kunstimaailma avastada! Komplektis on ka Handi söögitarvikud, mis kinnituvad mugavalt põlle külge ja nõnda ei pea neid pidevalt põrandalt otsima!

  Põll sobitub pea kõikidele söögitoolidele, on lihtsasti kaasaskantav ning praktilisest pehmest veekindlast easy-wipe materjalist, millelt tulevad plekid hõlpsasti välja. Pikkade käistega põll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 6 kuud kuni 3+ aastat.

  Koristuspeavalu vähenemine garanteeritud 😉

  Puhasta
 • - 31 % soodus
  8.95

  BiBADO söögitarvete komplekt, mille ergonoomilised käepidemed on disainitud, sobitumaks ideaalselt pisikestesse kätesse! Lusikas ja kahvel kinnituvad trukkide abil BiBADO Coverall põlle külge, et need maha ei kukuks – no kes see jõuab neid pidevalt põrandalt üles korjata.. ajasääst garanteeritud! Kes soovib aga tarvikuid ilma kinnitusteta kasutada, saab need hõlpsasti eemaldada.

  BPA-, ftalaatide- ning and asovärvide vaba.

  Puhasta