BiBADO Coverall pikkade varrukatega põll + Handi põlle külge kinnituvad söögitarvikud komplekt

34.95

 

See auhinnatud ja populaarne BiBADO Coverall põll hoiab lapse puhtana, olgu parajasti käsil mõnus söömaaeg või suur maalritöö. Ideaalne isepäistele väikestele inimestele, kes armastavad ise süüa ning toidu- ja kunstimaailma avastada! Komplektis on ka Handi söögitarvikud, mis kinnituvad mugavalt põlle külge ja nõnda ei pea neid pidevalt põrandalt otsima!

Põll sobitub pea kõikidele söögitoolidele, on lihtsasti kaasaskantav ning praktilisest pehmest veekindlast easy-wipe materjalist, millelt tulevad plekid hõlpsasti välja. Pikkade käistega põll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 6 kuud kuni 3+ aastat.

Koristuspeavalu vähenemine garanteeritud 😉

Kirjeldus

★  Hooldamine: lapiga puhastatav, masinpesu 40 kraadi, võib panna kuivatisse (õrna pesu režiim). Sule krõpskinnitus enne pesu!

★  Reguleeritav krõpskinnitus, millega põll tooli külge kinnitada

★  PU-kattega materjal on BPA-, ftalaatide- ning and asovärvide vaba

Brand

BiBADO

BiBADO on Suurbritannia ettevõte, kelle missiooniks on luua funktsionaalseid ning praktilisi tooteid, et muuta lapse söögi- ja loovtegevuste aeg lihtsamaks ning toiduteekond muretumaks. Nende valikust leiad lapsevanemate poolt palavalt armastatud ning auhinnatud pikkade ja lühikeste käistega Coverall põlled, käepärased söögitarvikute komplektid ning praktilised kaunite motiividega bambusnõud. Less mess, less stress!

Sulle võib meeldida ka…

 • 24.95

   

  See auhinnatud ja populaarne BiBADO Coverall põll hoiab lapse puhtana, olgu parajasti käsil mõnus söömaaeg või suur maalritöö. Ideaalne isepäistele väikestele inimestele, kes armastavad ise süüa ning toidu- ja kunstimaailma avastada!

  Põll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 6 kuud kuni 3+ aastat. Põll on lihtsasti kaasaskantav, sobitub kõikidele söögitoolidele ning praktilisest pehmest easy-wipe veekindlast materjalist, millelt tulevad plekid hõlpsasti välja.

  Koristuspeavalu vähenemine garanteeritud 😉

  PS! Pildilolevad põlle külge kinnitatavad Handi söögitarvikud saad põllele lisaks tellida SIIT!

  Pikkade varrukatega auhinnatud BiBADO põlled leiad SIIT!

  Puhasta

BiBADO Coverall pikkade varrukatega põll + Handi põlle külge kinnituvad söögitarvikud komplekt

Lisa korvi