Speedy Dinos

2 Products

Filters
Done
 • - 14 % soodus
  29.95

   

  See auhinnatud ja populaarne BiBADO Coverall pĂ”ll hoiab lapse puhtana, olgu parajasti kĂ€sil mĂ”nus söömaaeg vĂ”i suur maalritöö. Ideaalne isepĂ€istele vĂ€ikestele inimestele, kes armastavad ise sĂŒĂŒa ning toidu- ja kunstimaailma avastada! Komplektis on ka Handi söögitarvikud, mis kinnituvad mugavalt pĂ”lle kĂŒlge ja nĂ”nda ei pea neid pidevalt pĂ”randalt otsima!

  PĂ”ll sobitub pea kĂ”ikidele söögitoolidele, on lihtsasti kaasaskantav ning praktilisest pehmest veekindlast easy-wipe materjalist, millelt tulevad plekid hĂ”lpsasti vĂ€lja. Pikkade kĂ€istega pĂ”ll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 6 kuud kuni 3+ aastat.

  Koristuspeavalu vĂ€henemine garanteeritud 😉

  Puhasta
 • - 31 % soodus
  8.95

  BiBADO söögitarvete komplekt, mille ergonoomilised kĂ€epidemed on disainitud, sobitumaks ideaalselt pisikestesse kĂ€tesse! Lusikas ja kahvel kinnituvad trukkide abil BiBADO Coverall pĂ”lle kĂŒlge, et need maha ei kukuks – no kes see jĂ”uab neid pidevalt pĂ”randalt ĂŒles korjata.. ajasÀÀst garanteeritud! Kes soovib aga tarvikuid ilma kinnitusteta kasutada, saab need hĂ”lpsasti eemaldada.

  BPA-, ftalaatide- ning and asovÀrvide vaba.

  Puhasta