Woodland Friends

7 Products

Filters
Done
 • - 14 % soodus
  29.95

   

  See auhinnatud ja populaarne BiBADO Coverall pĂ”ll hoiab lapse puhtana, olgu parajasti kĂ€sil mĂ”nus söömaaeg vĂ”i suur maalritöö. Ideaalne isepĂ€istele vĂ€ikestele inimestele, kes armastavad ise sĂŒĂŒa ning toidu- ja kunstimaailma avastada! Komplektis on ka Handi söögitarvikud, mis kinnituvad mugavalt pĂ”lle kĂŒlge ja nĂ”nda ei pea neid pidevalt pĂ”randalt otsima!

  PĂ”ll sobitub pea kĂ”ikidele söögitoolidele, on lihtsasti kaasaskantav ning praktilisest pehmest veekindlast easy-wipe materjalist, millelt tulevad plekid hĂ”lpsasti vĂ€lja. Pikkade kĂ€istega pĂ”ll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 6 kuud kuni 3+ aastat.

  Koristuspeavalu vĂ€henemine garanteeritud 😉

  Puhasta
 • - 20 % soodus
  19.9524.95

   

  See auhinnatud ja populaarne BiBADO Coverall pĂ”ll hoiab lapse puhtana, olgu parajasti kĂ€sil mĂ”nus söömaaeg vĂ”i suur maalritöö. Ideaalne isepĂ€istele vĂ€ikestele inimestele, kes armastavad ise sĂŒĂŒa ning toidu- ja kunstimaailma avastada!

  PĂ”ll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 6 kuud kuni 3+ aastat. PĂ”ll on lihtsasti kaasaskantav, sobitub kĂ”ikidele söögitoolidele ning praktilisest pehmest easy-wipe veekindlast materjalist, millelt tulevad plekid hĂ”lpsasti vĂ€lja.

  Koristuspeavalu vĂ€henemine garanteeritud 😉

  PS! Pildilolevad pĂ”lle kĂŒlge kinnitatavad Handi söögitarvikud saad pĂ”llele lisaks tellida SIIT!

  Pikkade varrukatega auhinnatud BiBADO pÔlled leiad SIIT!

  Puhasta
 • - 31 % soodus
  8.95

  BiBADO söögitarvete komplekt, mille ergonoomilised kĂ€epidemed on disainitud, sobitumaks ideaalselt pisikestesse kĂ€tesse! Lusikas ja kahvel kinnituvad trukkide abil BiBADO Coverall pĂ”lle kĂŒlge, et need maha ei kukuks – no kes see jĂ”uab neid pidevalt pĂ”randalt ĂŒles korjata.. ajasÀÀst garanteeritud! Kes soovib aga tarvikuid ilma kinnitusteta kasutada, saab need hĂ”lpsasti eemaldada.

  BPA-, ftalaatide- ning and asovÀrvide vaba.

  Puhasta
 • - 28 % soodus
  17.95

   

  UUS praktiline pĂ”ll Coverall+ UK juhtivalt baby-led weaning brĂ€ndilt BiBADO! Olenemata sellest, kas kĂ€sil on mĂ”nus söömaaeg, suur maalritöö, aiatööd, kĂŒpsetamine, meisterdamine vĂ”i kasvĂ”i mudaköögis möllamine – Coverall+ hoiab su vĂ€ikese sĂ”bra riided puhtana! Coverall+ on eriti rÔÔmsaks uudiseks neile, kes on pisematele mĂ”eldud Coverall pĂ”llede fĂ€nnid, ning ei tahaks nende kasutamist kuidagi lĂ”petada – nĂŒĂŒd on olemas variant ka lasteaia- ja eelkooliealistele!

  PĂ”ll on lihtsasti kaasaskantav ning praktilisest pehmest veekindlast easy-wipe materjalist, millelt tulevad plekid hĂ”lpsasti vĂ€lja. Pikkade kĂ€istega pĂ”ll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 3 kuni 6 aastat.

  PĂ”llel on ees suur tasku, kus nĂ€iteks suure kunstitöö ajal pintsleid-kriite hoida, samuti on jĂ€tkuvalt olemas originaalse Coverall pĂ”lle kinnitusaasad, et pĂ”ll laua taga olles kenasti paigal pĂŒsiks.

  Puhasta
 • -28% soodus
  17.95

  Disain: Woodland Friends