BiBADO Coverall+ põll (3-6 aastat)

- 28 % soodus

17.95

 

UUS praktiline põll Coverall+ UK juhtivalt baby-led weaning brändilt BiBADO! Olenemata sellest, kas käsil on mõnus söömaaeg, suur maalritöö, aiatööd, küpsetamine, meisterdamine või kasvõi mudaköögis möllamine – Coverall+ hoiab su väikese sõbra riided puhtana! Coverall+ on eriti rõõmsaks uudiseks neile, kes on pisematele mõeldud Coverall põllede fännid, ning ei tahaks nende kasutamist kuidagi lõpetada – nüüd on olemas variant ka lasteaia- ja eelkooliealistele!

Põll on lihtsasti kaasaskantav ning praktilisest pehmest veekindlast easy-wipe materjalist, millelt tulevad plekid hõlpsasti välja. Pikkade käistega põll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 3 kuni 6 aastat.

Põllel on ees suur tasku, kus näiteks suure kunstitöö ajal pintsleid-kriite hoida, samuti on jätkuvalt olemas originaalse Coverall põlle kinnitusaasad, et põll laua taga olles kenasti paigal püsiks.

Kirjeldus

1) Kui laps on liikvel, on oluline kinnitusaasad peitu panna, et need tegevust ei segaks. Alustuseks pinguta kõiki Coverall+ allosas olevaid rihmasid nii palju kui võimalik, et nende pikkus väheneks. Allääres on kangast silmus, mis tagab, et need jäävad kenasti paigale.

2) Pane Coverall+ lapsele selga ja reguleeri kaelus ning varrukad sobivaks. Kinnitage seljal paelkinnitus, jättes piisavalt ruumi mugavuse ja liikumise jaoks.

3) Vaata, kuidas lapsed uurivad ja lõbutsevad, samal ajal kui nende riided jäävad laitmatult puhtaks!

4) Kui seiklus on läbi, pühi Coverall+ puhtaks. See kuivab kiiresti ja on valmis järgmiseks seikluseks. Coverall+ on ka masinpestav 40°C juures!

5) Mõtle, mida teha ülejäänud ajaga, mille oled just puhastamiselt säästnud 🙂

Brand

BiBADO

BiBADO on Suurbritannia ettevõte, kelle missiooniks on luua funktsionaalseid ning praktilisi tooteid, et muuta lapse söögi- ja loovtegevuste aeg lihtsamaks. Nende valikust leiad lapsevanemate poolt palavalt armastatud ning auhinnatud pikkade ja lühikeste käistega Coverall põlled ning käepärased Handi söögitarvikute komplektid.

Sulle võib meeldida ka…

 • - 24 % soodus
  18.95

  See auhinnatud ja populaarne BiBADO Coverall põll hoiab lapse puhtana, olgu parajasti käsil mõnus söömaaeg või suur maalritöö. Ideaalne isepäistele väikestele inimestele, kes armastavad ise süüa ning toidu- ja kunstimaailma avastada!

  Põll sobitub pea kõikidele söögitoolidele, on lihtsasti kaasaskantav ning praktilisest pehmest veekindlast easy-wipe materjalist, millelt tulevad plekid hõlpsasti välja. Pikkade käistega põll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 6 kuud kuni 3+ aastat.

  Koristuspeavalu vähenemine garanteeritud 😉

  Pildilolevad põlle külge kinnitatavad Handi söögitarvikud leiad siit!

  Puhasta

BiBADO Coverall+ põll (3-6 aastat)

Lisa korvi