Over the Rainbow

4 Products

Filters
 • 34.95

   

  See auhinnatud ja populaarne BiBADO Coverall põll hoiab lapse puhtana, olgu parajasti käsil mõnus söömaaeg või suur maalritöö. Ideaalne isepäistele väikestele inimestele, kes armastavad ise süüa ning toidu- ja kunstimaailma avastada! Komplektis on ka Handi söögitarvikud, mis kinnituvad mugavalt põlle külge ja nõnda ei pea neid pidevalt põrandalt otsima!

  Põll sobitub pea kõikidele söögitoolidele, on lihtsasti kaasaskantav ning praktilisest pehmest veekindlast easy-wipe materjalist, millelt tulevad plekid hõlpsasti välja. Pikkade käistega põll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 6 kuud kuni 3+ aastat.

  Koristuspeavalu vähenemine garanteeritud 😉

  Puhasta
 • - 24 % soodus
  Original price was: €24.95.Current price is: €18.95.

   

  UUS praktiline põll Coverall+ UK juhtivalt baby-led weaning brändilt BiBADO! Olenemata sellest, kas käsil on mõnus söömaaeg, suur maalritöö, aiatööd, küpsetamine, meisterdamine või kasvõi mudaköögis möllamine – Coverall+ hoiab su väikese sõbra riided puhtana! Coverall+ on eriti rõõmsaks uudiseks neile, kes on pisematele mõeldud Coverall põllede fännid, ning ei tahaks nende kasutamist kuidagi lõpetada – nüüd on olemas variant ka lasteaia- ja eelkooliealistele!

  Põll on lihtsasti kaasaskantav ning praktilisest pehmest veekindlast easy-wipe materjalist, millelt tulevad plekid hõlpsasti välja. Pikkade käistega põll on disainitud selliselt, et see kasvab koos lapsega, sellest ka eriti pikk kasutusaeg – 3 kuni 6 aastat.

  Põllel on ees suur tasku, kus näiteks suure kunstitöö ajal pintsleid-kriite hoida, samuti on jätkuvalt olemas originaalse Coverall põlle kinnitusaasad, et põll laua taga olles kenasti paigal püsiks.

  Puhasta
 • -24% soodus
  Original price was: €24.95.Current price is: €18.95.

  Disain: Over the Rainbow